Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Модель Наталія Водянова вагітна п'ятою дитиною

Модель Наталія Водянова вагітна п'ятою дитиною

 30-01-2016, 09:30       Marianna_777       1011     
Модель Наталія Водянова з'явилася на минулій недавно в Парижі Тижні високої моди. Журналісти звернули увагу на те, що під облягаючою сукнею красуні явно виділяється невеликий живіт. Гості, присутні на модних показах підходили до Наталі, щоб привітати її з майбутнім поповненням.

Модель Наталія Водянова вагітна п'ятою дитиною

Це буде вже п'ята дитина 33-річної моделі. У жінки є троє дітей від першого чоловіка - англійського лорда Джастіна Портмана, а також маленький син від другого чоловіка - Антуана Арно.

38-річний чоловік російської моделі є одним з найбагатших людей у світі за рейтингом журналу Forbes. Арно займає посаду виконавчого директора великого концерну LVMH, що виробляє предмети розкоші відомих брендів - Louis Vuitton, Givenchy, Guerlain, Chaumet, Moët & Chandon і Hennessy.

Модель Наталія Водянова вагітна п'ятою дитиною

Про роман Наталії Водянової і Антуана Арно вперше заговорили в 2011 році, а познайомилася пара в 2007, коли Наталя уклала контракт з брендом Louis Vuitton: Антуан у той час був директором по зв'язках цього модного будинку. На момент знайомства обидва були невільні: Водянова була одружена, а Арно жив у цивільному шлюбі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...