Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мел Гібсон готується до весілля з 24-річною коханкою

Мел Гібсон готується до весілля з 24-річною коханкою

 31-01-2016, 09:10       Marianna_777       1725     
Мел Гібсон, якому на початку місяця стукнуло 60 років, вирішив знову зв'язати себе узами шлюбу. За повідомленнями американських ЗМІ, скандально відомий голлівудський актор і режисер зробив пропозицію подрузі Розалінд Росс. Дівчина молодше свого обранця на 35 років, проте це не заважає їй насолоджуватися його компанією. Інтереси коханих зійшлися на спільній роботі. Розалінд брала участь у написанні сценарію над фільмом, який знімає Мел. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Мел Гібсон готується до весілля з 24-річною коханкою

Таблоїду Star від власного джерела з кола Гібсона стало відомо, що актор зробив пропозицію коханій і готується до весілля. «Мел з розуму сходить по ній. Він постійно говорить про те, що їм потрібно втекти від усіх на Балі і влаштувати весільну церемонію прямо на пляжі. Наодинці. І щоб не було нікого зайвого », - стверджує знайомий пари.

Тим часом, офіційні представники актора не підтверджують цю версію. Але, як відомо, диму без вогню не буває. На цьому тижні австралійські папарацці застукали Мела і Розз в Сіднеї. Парочка самозабутньо цілувалася прямо на вулиці, не звертаючи уваги ні на кого навколо.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...