Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Уляна Сергієнко показала дорослу дочку

Уляна Сергієнко показала дорослу дочку

 31-01-2016, 09:30       Marianna_777       1256     
Дизайнер Уляна Сергієнко вийшла в світ зі своєю юною дочкою Василиною. Дівчинка, якій виповнилося десять років, супроводжувала маму на показі в Парижі, і спілкувалася із зірковими гостями шоу нарівні зі своєю знаменитою матір'ю. Одягнена спадкоємиця гучного прізвища була досить скромно, але стильно - чорне плаття зі спідницею в оборках і недбала «ґулька» на голові, в той час як сама Уляна блищала в сильно декольтованій вечірній сукні. Довершує образ дівчинки яскраво-синє пасмо - сміливий крок! Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Уляна Сергієнко показала дорослу дочку

Фото, на яких Василиса позує разом з мамою, моделлю Наталею Водянової і помічником Уляни Фролом Бурімскім, а також з Ксенією Собчак, вже облетіли інтернет і зібрали заслужену порцію лайків і захоплених коментарів. «Дівчинка нереальної краси», «У Уляни прекрасна донечка» - пишуть шанувальники творчості і стилю Сергієнко. Варто відзначити, що крім маминої краси Василисі дісталося ще й прекрасне виховання. На деякі блага сучасної цивілізації в сім'ї дівчинки накладено сувору заборону, так що вона росте в чомусь несхожою на своїх однолітків. «У Василини в цьому плані дуже здорове виховання. Вона не п'є колу, не користується iPad, не ходить по подіуму. Мені здається, у дітей має бути справжнє дитинство, вони завжди встигнуть стати дорослими », - розповідав не так давно Фрол Бурімскій.

Уляна Сергієнко показала дорослу дочку

Відзначимо, що Василина - молодша дочка Уляни Сергієнко, народжена в шлюбі з олігархом Данилом Хачатуровим. Є ще старший син від попередніх стосунків, з яким Уляна також періодично виходить у світ. Про те, як позначилося на дітях розлучення Сергієнко і Хачатурова, поки нічого не відомо, як невідомо і те, на яких умовах відбулося гучне розставання, і чи отримала дизайнер аліменти на виховання дочки і як йдуть справи з її бізнесом, в який Данило Хачатуров інвестував значні кошти. У момент розриву звучали прогнози про те, що бренд Ulyana Sergeenko може і зовсім перестати існувати, проте черговий кутюрний показ в Парижі наполегливо свідчить про те, що справи у дизайнера йдуть непогано.

Уляна Сергієнко показала дорослу дочку

Нагадаємо, що про розлучення Уляни Сергієнко і Данила Хачатурова стало відомо не так давно. Власник страхової компанії вже знайшов нове щастя в особі режисера Ганни Мелікян - пара разом з'являється на публіці починаючи з минулого літа, Хачатуров надає фінансову підтримку проектам своєї коханої і не приховує, що щасливий. Уляна ж поки залишається самотньою, і на всіх заходах її супроводжує лише вірний друг і помічник Фрол Бурімскій.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...