Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ольга Бузова побила Анастасію Волочкову

Ольга Бузова побила Анастасію Волочкову

 31-01-2016, 20:30       Marianna_777       640     
Телеведуча Ольга Бузова після свого 30-річчя вирішила повторити подвиг балерини Анастасії Волочкової. Вона, так само як і Настя, захопилася зимовими забавами і лазнею. Бузова відвідала парну, а після поринула в крижану воду.

Ольга Бузова побила Анастасію Волочкову

Природно, що про все телеведуча розповіла на особистій сторінці в соціальній мережі. Ольга опублікувала фотографію з парної і підписала, що традиційне російське "спа" їй до душі. "Хто ходить в баньку, той чинить мудро. У нас сьогодні дівич-вечір", - поділилася Бузова зі своїми підписниками в Instagram.

У свою чергу, користувачі Мережі не змогли утриматися від порівнянь Ольги із знаменитою любителькою лазні Анастасією Волочковою. "Дівчата, чому Настюхой Волочкову з собою не покликали, вона б зраділа! А якщо серйозно, то Олечка в парильні набагато красивіше відомої балерини і миліше виглядає", - написали вони в Instagram.

Можна сказати, що Бузова побила Волочкову на її ж території. Після того як телеведуча виклала фото в купальнику, продемонструвавши ідеальну фігуру, у користувачів мережі не залишилося сумнівів у тому, що Оля у всьому перевершує балерину.

"Красуня!", "Оля, ти сама кльова, позитивна треба бути як ти завжди посміхатися і радіти життю», «Оля, ти красуня! Шикарна красоточка, шикарна дружина і бажаю стати шикарною мамою !!! Здоров'я тобі і твоїм близьким!" , "Олечка, ти супер! Струнка і дуже позитивна, твої фотографії такого роду дуже приємно дивитися на відміну від деяких (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. - Прим. ред.)", - написали читачі Бузової.

Ольга Бузова побила Анастасію Волочкову

Тим часом, коли Анастасія виклала аналогічну фотографію після лазні, її підписники відреагували на це зовсім іншим чином. "Сором", "Жах", "А мене зараз нудить", "Треба було цими шматками льоду прикрити обличчя а ми б ворожили хто це на знімку "," Ну хоч труси нормальні "," Знову напівгола !!! ха ха ха, більше показати нічого ", - зазначили вони.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...