Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Селін Діон порушила мовчання після похорон

Селін Діон порушила мовчання після похорон

 31-01-2016, 20:00       Marianna_777       2025     
Легендарна співачка Селін Діон порушила мовчання, яке вона зберігала після похорону спочатку чоловіка, а потім брата. Артистка написала на своєму офіційному сайті слова подяки шанувальникам за підтримку.

Селін Діон  порушила мовчання після похорон

"Моя сім'я і я глибоко зворушені підтримкою від багатьох людей. Ми відчували вашу любов до Рене (чоловік співачки. - прим. ред.). Ваші молитви і співчуття допомогли нам в цей важкий час набагато сильніше, ніж ви думаєте. Я дякую вам від усього серця ", - йдеться в повідомленні співачки.

Селін Діон також дякує уряду Квебека, який допоміг з похоронами Рене. Також вона висловила подяку людям, присутнім на церемонії прощання її родича. "Ми ніколи не будемо забувати всієї доброти, яку ви нам дарували", -написала вона.

Чоловік Діон Рене помер від онкологічного захворювання у своєму будинку в Лас-Вегасі на 74-му році життя. Про це повідомлялося на офіційній сторінці Діон в Facebook. "Рене Анжеліл помер вранці 14 січня після довгої і мужньої боротьби з раком. Сім'я просить поважати право на приватне життя", - говорилося в заяві. Через кілька днів, 16 січня, від того ж діагнозу помер брат співачки Даніель.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...