Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анастасія Волочкова виходить заміж за бізнесмена

Анастасія Волочкова виходить заміж за бізнесмена

 1-02-2016, 09:30       Marianna_777       1962     
Колишня прима Великого театру Анастасія Волочкова знову здивувала шанувальників. Зірка, яка нещодавно відзначила 40-річчя, заявила, що починає нове життя. Волочкова пояснила, що кардинальні зміни пов'язані із майбутнім заміжжям. "Я починаю нове життя! Виходжу заміж за Андрія Ковальова", - приголомшила всіх в Periscope балерина.

Анастасія Волочкова виходить заміж за бізнесмена

Бізнесмен Ковальов, що володіє компанією "Екоофіс", підтвердив її слова. Він підкреслив, що дійсно готовий поєднуватися шлюбом із зіркою, повідомляє сайт "Комсомольская правда". "Одружуся на Насті Волочкової", - повідомив Андрій.

Після сміливої заяви підприємця з'явилися припущення, що саме він подарував на ювілей Анастасії шикарний банкет. Головним подарунком Андрія стала картина, на якій балерина зображена з донькою Арішою.

Анастасія Волочкова виходить заміж за бізнесмена

Здавалося, щастя Волочкової вже зовсім близько. Ковальов міг стати відмінною партією для зірки, яка незадовго до дня народження зізналася, що мріє про зустріч із заможним лицарем. Однак швидкого весілля чекати не варто: Андрій забрав свої слова назад. "Я пожартував", - уточнив він. Реакція знаменитої "нареченої" на такий поворот подій поки не відома.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...