Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Віка Дайнеко збила чоловіка на машині

Віка Дайнеко збила чоловіка на машині

 1-02-2016, 10:00       Marianna_777       1145     
Популярна співачка Вікторія Дайнеко, яка 3 жовтня 2015 вперше стала мамою, потрапила в неприємну ситуацію. Зірка збила власного чоловіка Дмитра Клеймана. Вікторія випадково наїхала на чоловіка, який не помітив її машину. Потім вони сварилися, мирилися билися і, звичайно ж, цілувалися.

Віка Дайнеко збила чоловіка на машині

На щастя, історія трапилася із закоханими не на одній із московських вулиць, а в павільйоні кіностудії під час зйомок відео на нову пісню зірки "Ці ночі". 28 січня співачка представила новий кліп, головну роль у якому виконав її чоловік Дмитро Клейман.

В основі сюжету історія кохання, яке з кимось може трапитися, а для когось так і залишається мрією. Всі чотири хвилини в кліпі киплять справжні пристрасті! Дівчина випадково збиває хлопця, який не помітив її машину. Молоді люди знайомляться, закохуються, сваряться, миряться, б'ються, цілуються ... І ось вже на задньому сидінні машини двоє дітей - дівчинка і хлопчик. "Загалом, все, як у житті", - посміялася Віка.Зазначимо, що зйомки кліпу проходили в павільйоні кіностудії. Саме там розташувалися два неймовірно красивих ретро-автомобіля, які-то і стали основним місцем дії. Віка Дайнеко розповіла, як проходила робота над новим відео. "Так довго за кермом я ще не сиділа, - зазначила співачка. - А взагалі, це були дуже веселі зйомки. З режисером, Маратом Адельшин, завжди так: на майданчику добра, хороша атмосфера".

Зірка пояснила, що спільна творчість з коханим чоловіком викликала у неї багато позитивних емоцій. "Навіть у сценах, де ми з Дімою за сценарієм лаємося, доводилося стримуватися, щоб не розреготатися. І діти, звичайно, були абсолютно чарівні. Вони настільки увійшли в роль, що почали називати нас" мама "і" тато ". Це було дуже -дуже мило!" - Розповіла зірка.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...