Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Володимир Фріске назвав причину раку дочки

Володимир Фріске назвав причину раку дочки

 1-02-2016, 21:00       Marianna_777       2456     
Жанна Фріске померла від раку головного мозку влітку минулого року. Гроші на лікування артистки збирала вся країна, але лікарям не вдалося її врятувати. Батько співачки Володимир розповів журналістам, що викликало хворобу у його дочки. Чоловік звинуватив у ній процедуру ЕКО, яку могла зробити Жанна.

Володимир Фріске назвав причину раку дочки

Як додав батько співачки, він розмовляв по телефону з матір'ю у Анастасії Хабенської, яка померла від раку, вона і розповіла Володимиру про свої підозри з приводу ЕКО. У медицині існує гіпотеза, що процедура ЕКО підвищує ризик виникнення раку, але її спростовують більшість західних досліджень.

Нагадаємо, що раніше Володимир Фріске заперечував той факт, що його дочка могла робити штучне запліднення. Володимир Борисович розповів, що його шокувала заява популярної телеведучої Дани Борисової про те, що Фріске зробила ЕКО, яке нібито спровокувало рак мозку.

"Вона взагалі ніколи мені не подобалася. Така нісенітниця, що вона пила якісь гормональні препарати, що вона робила штучні пологи. Це дурна жінка просто. Я коли Жанні сказав, вона:" Пап, ну, що скажеш? "Ще раз заявляю офіційно: Жанна ніколи в житті, ніколи в житті не приймала ніяких хімічних препаратів. Вона на мене лаялася навіть, коли я приймав баралгін від голови. Вона завжди говорила: "Тату, візьми в чай корінь ..." якийсь там .. . Чай з чим називається, не знаю. Корінь такий, гіркий якийсь ", - заявляв Володимир Фріске.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...