Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Христина Асмус опинилася в інвалідному візку

Христина Асмус опинилася в інвалідному візку

 2-02-2016, 09:00       Marianna_777       618     
На "Першому каналі" стартувало нове розважальне шоу - "Без страховки": у ньому популярні артисти демонструють уміння в різних сферах циркової та спортивної майстерності. Зокрема, перша передача була присвячена повітряній акробатиці та гімнастиці. Однією з найскладніших виявилася програма актриси Христини Асмус, яка в минулого серйозно займалася гімнастикою. Однак її виступ, не встигнувши початися, закінчилося травмою.

Христина Асмус опинилася в інвалідному візку

Як з'ясувалося, всьому виною номер з інвалідним кріслом. Програму ставили раніше, але потім вирішили відкласти, придумавши нову, де Христина зображувала гладіатора. А інвалідне крісло як не можна до речі виявилося у другому випуску шоу - коли Асмус була травмована. У мережі з'явилися фото зі зйомок нової серії передачі. На одному з них Христина знята в той момент, коли її партнер зворушливо садить її в коляску. "Виникла ідея: вона обездвижена, а її коханий ходить. І, незважаючи на це, їм добре разом. Він вважає її найкрасивішою і сексуальною жінкою на землі", - розповідала ще восени в інтерв'ю Христина.

Христина Асмус опинилася в інвалідному візку

На думку однієї з суддів проекту, заслуженого тренера Ірини Вінер-Усманової, артистка "притягнула" біду. "Ваша травма - наслідок того, що Ви задіяли інвалідне крісло. Запам'ятайте: все, що задумує людина, те і трапляється. Ви самі притягли те, що з Вами трапилось. Ніколи не можна робити такі речі. Психолог, яка працює з нашою командою, теж з цим згодна. Одна наша гімнастка в музиці "Кармен", де вихід Тореадора, упустила перемогу і стала віце-чемпіонкою. І тільки через те, що в номері звучала трагічна музика з поганим кінцем ", - зазначила Вінер.

З нею згоден гуморист Володимир Винокур. "Я теж вірю в матеріалізацію ідей. Не дай бог, надалі не притягуйте!" - порадив артист. Христина в містику не повірила. "Це могло трапитися де завгодно і з ким завгодно", - цитує Асмус ProZvezd. Христині довелося покинути шоу. Її замінила колишня зірка "Дому-2", модель і телеведуча Вікторія Боня.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...