Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » 61-річну Любов Успенську переслідує сексуальний маніяк

61-річну Любов Успенську переслідує сексуальний маніяк

 2-02-2016, 10:00       Marianna_777       498     
Знаменита виконавиця Любов Успенська розповіла про нав'язливого шанувальника, який не дає їй спокою. 61-річна зірка пояснила, що такі фанати зустрічалися їй і раніше, проте один з них її особливо налякав. Успенська підкреслила, що невідомий чоловік переслідує її всюди і надсилає записки інтимного характеру.

61-річну Любов Успенську переслідує сексуальний  маніяк

"На жаль, такі люди, напевно, є у кожного артиста. Мені теж довелося випробувати це на собі. Пам'ятаю, що мені підпалювали і машину, і двері в квартиру ... Я не знаю, чому вони себе так вели, але я це пережила . Зараз я живу далеко, за містом, у нас серйозна охорона, і я відчуваю себе в безпеці. У свій час у мене був один шанувальник, який поводився дивно ", - цитує Любов Успенську" Собеседник ".

Більше того, зірка додала, що чоловік проявляв маніакальні нахили. "Куди б я не приїжджала на концерт, в гримерній кімнаті на столі стояли кошики квітів з записками. Ця людина ніколи не підписувався, не вказувала свого імені, але писала такі речі! Наприклад:" Як приємно передати тобі ці квіти після нашої прекрасної ночі! "або" Хочу з тобою завтра зустрітися, чаю попити ". Якби мій чоловік вірив у подібне, то міг подумати, що у мене роман", - розповіла співачка.

Успенська підкреслила, що намагалася знайти невгамовного залицяльника, однак той добре шифрується і не допускає проколів. "Ми намагалися зловити цю людину, але безрезультатно. Він завжди присилав квіти через різних посильних. Про всяк випадок я зберегла всі ці картки, записки. А раптом щось трапиться, і ми знайдемо його по ним. Але, слава богу, нічого не трапилося, і ми його не знайшли ", - заявила зірка.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...