Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чоловік Евеліни Бльоданс сильно схуд

Чоловік Евеліни Бльоданс сильно схуд

 3-02-2016, 21:00       Marianna_777       1972     
Чоловік Евеліни Бледанс, 37-річний продюсер Олександр Сьомін, опублікував на своїй сторінці в Instagram фотографію з сином Семеном. На знімку чоловік не схожий сам на себе. Справа в тому, що досить повний перш Сьомін так сильно схуд, що багато його навіть не впізнали.

Чоловік Евеліни Бльоданс сильно схуд

Горда за свого чоловіком Евеліна Бледанс додала знімок і собі на сторінку. "Мої улюблені хлопчики", - прокоментувала вона фотографію, і сильно здивувала свої підписників. "Вау, як тато схуд !!! Красавееееец !!!", "Я Олександра навіть не впізнала .... На дієті? А як же картопелька ночами під веселі пісеньки?", "Саша !!! Це правда ви ?? ? тане на очах! "," Папа схуднул помітно, молодця "," Тато молодець. Схуд і відразу помолодшав. Так тримати!))) "," Ви пострункішала, помолодшали, виглядаєте супер "," Як сильно схуд, інший чоловік) але і той, і той норм "," Чоловік гарнішає "," Папа вогонь просто, який він молодець, так преобразився (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. - прим. ред.) "- прокоментували вони.

Чоловік Евеліни Бльоданс сильно схуд

До слова, схуднути Олександру Сьоміну радив історик моди і телеведучий Олександр Васильєв. "Олександр - третій за рахунком чоловік нашої героїні, від нього Евеліна народила свого другого сина - малюка Семена. Я знаю, що в цьому шлюбі актриса дуже щаслива. Можу побажати тільки одне - Сашу треба посадити на дієту. Якщо він зуміє скинути кілограмів п'ятнадцять, буде просто красень ", - заявив Васильєв в одному з інтерв'ю.

Чоловік Евеліни Бльоданс сильно схуд
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...