Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Степан Меньшиков розповів про те як спокусив Вікторію Боню і Олену Водонаєву

Степан Меньшиков розповів про те як спокусив Вікторію Боню і Олену Водонаєву

 3-02-2016, 20:30       Marianna_777       635     
Степан Меньщиков став одним із найпопулярніших учасників реаліті-шоу "Дом-2". Шоумен зміг підкорити найяскравіших дівчат проекту, в числі яких опинилися Олена Водонаєва і Вікторія Боня. Меньщиков запевняє, що для спокушання таких ефектних дам йому не довелося сильно напружуватися. На думку Степана, за жінками взагалі не треба доглядати.

Степан Меньшиков розповів про те як спокусив Вікторію Боню і Олену Водонаєву

"У мене є секрет один дуже важливий. Потрібно любити себе і бути авторитетом в колективі, тоді дівчатка самі підтягнуться. Не треба ні за ким бігати і доглядати, дарувати квіти і співати серенади при місяці під гітару. Досить бути веселим і винахідливим. Просто займайтеся справою, яка приносить вам задоволення і користь суспільству. Тоді любов сама вас знайде. Будьте відкриті до неї. У мене на проекті жінки не було два місяці до тих пір, поки до мене не прийшла Водонаєва. Вона побачила мене на екрані свого телевізора, спостерігала за мною, а потім пройшла кастинг і сказала, що їй подобається Степан і вона хоче з ним бути ", - цитує його" Собеседник ".

Приятельські стосунки з Вікторією Боней і Оленою Водонаєвої Степан Меньщиков підтримує досі. Правда, дружбою це спілкування навряд чи можна назвати, вважає він.

"Це було б дивно, якби ми дружили з Альоною або з Боней, наприклад. Тим більше сім'ями. Навіщо? У них своє життя, у мене своя. Але ми вітаємо один одного в дні народження. Якщо є якісь інтереси спільні, дзвонимо один одному. Якщо якась трудність, переживаємо один за одного, допомагаємо в чомусь. Вони - дівчата публічні, і якщо з ними щось відбувається, то я дізнаюся про це зі ЗМІ. Хоча часом вони й самі дзвонять, щось розповідають ", - розповів Меньщиков.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...