Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ольга Бузова розповіла як познайомилась з своїм чоловіком

Ольга Бузова розповіла як познайомилась з своїм чоловіком

 4-02-2016, 09:00       Marianna_777       609     
Сьогодні сама емоційна пара російського шоу-бізнесу відзначає п'ятиріччя знайомства. Ольга Бузова і Дмитро Тарасов не втомлюються освідчуватися один одному в коханні і влаштовувати романтичні сюрпризи.

Ольга Бузова розповіла як познайомилась з своїм чоловіком

Футболіст не упускає можливості порадувати кохану несподіваним подарунком, і навіть перебуваючи на зборах намагається робити їй сюрпризи. А під час недавнього дня народження Ольги Дмитро присвятив дружині композицію «Моя», розчуливши ведучу «Дому-2» до сліз.

Сьогодні Ольга Бузова присвятила коханому чоловікові великий пост в Інстаграм, де розповіла про їхню першу зустріч 3 лютого 2011 року. Тоді телеведуча прийшла в гості до подруги, у якої і зустріла Дмитра, про якого на той момент не знала нічого. Вже на наступний день Ольга зрозуміла, що знову хоче побачити молоду чоловіка:

... Безсонні ночі, розмови до 7 ранку по телефону ... ми щовечора зустрічалися в кафе, а потім до ранку ще розмовляли по телефону ... я не знала, що відбувається ... я просто віддалася своєму почуттю, і дозволила творити з собою все, що хочеться ... рівно через місяць 3 березня ти летиш на операцію в Штутгарт, і я розумію, що я не можу без тебе ... і лечу до тебе ... я вже тоді розуміла, що люблю тебе, але сказати боялася, тому написала лист ...
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...