Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Андрій Гайдулян повернувся в Москву і розповів про півроку боротьби з лімфомою

Андрій Гайдулян повернувся в Москву і розповів про півроку боротьби з лімфомою

 4-02-2016, 09:30       Marianna_777       2234     
Минулого літа зірка серіалу «Універ» Андрій Гайдулян звернувся до лікарів, виявивши на шиї ущільнення. В результаті у актора діагностували лімфому на другій стадії. Актор проходив лікування спочатку в Росії, потім в Німеччині. Через хворобу довелося відкласти весілля з Діаною Очіловой, яка була призначена на осінь. Але тепер, здається, погане позаду. Передає glamurchik.org з посиланням на cosmo.ru

Андрій Гайдулян повернувся в Москву і розповів про півроку боротьби з лімфомою

Хіміотерапія принесла результати, актор зізнався, що в лікуванні настав переломний момент, і відчуває він себе набагато краще. Андрій Гайдулян повернувся в Москву і поділився своєю радістю з підписниками в Instagram, опублікувавши знімок з аеропорту.
«Друзі! Дякувати Богу, завдяки Вам, Вашим молитвам і просто добрим побажанням, завдяки лікарям, завдяки хорошим і дуже хорошим людям, друзям, ми закінчили лікування і повернулися в Москву. Ми дуже раді і дякуємо всім сили небесні за результат. Це були дивовижні півроку нашого життя ... Сподіваюся що я їх не зраджу і вони змінять мене назавжди. Слава Богу за все".

Андрій Гайдулян повернувся в Москву і розповів про півроку боротьби з лімфомою
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...