Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Екс-дружина Костянтина Меладзе відкрила правду про виховання сина-аутиста

Екс-дружина Костянтина Меладзе відкрила правду про виховання сина-аутиста

 4-02-2016, 10:00       Marianna_777       779     
Мало кому відомо, що у знаменитого продюсера і його колишньої дружини Яни Сум підростає син Валер'ян, що страждає на важку форму аутизму. Про захворювання батьки малюка дізналися сім років тому. З тих пір мама хлопчика постійно шукає нові шляхи лікування, відвідує спеціальні семінари і лекції. Зараз Валер'яну вже десять років. Яна вирішила допомогти іншим сім'ям з подібною проблемою і відкрила в Києві центр АВА-терапії (Applied behavior analysis - прикладний аналіз поведінки) по роботі з аутистами. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Екс-дружина Костянтина Меладзе відкрила правду про виховання сина-аутиста

ПРАВО НА ЖИТТЯ

«Валер'ян до 2,5 років був звичайним активним і допитливим малюком, як і його ровесники, - згадує Яна Сум. - Повзав, бігав, співав і навіть говорив. А невеликі дивацтва ми списували на особливості характеру. Ніщо не передбачало біди. Пам'ятаю, як Костя приходив з роботи, діти бігли його зустрічати. Папа по черзі підкидав їх нагору, а Валерьяша весь час твердив: «А потім Валера, а потім Валера ...» Одного разу, прогулюючись з сином повз стенд пам'яті одного лікаря, сказала йому: «Доктор розумний був, людей лікував». З тих пір він вимовляв цю фразу кожен раз, коли опинявся в тому місці. А до трьох років почався регрес, але ми не відразу це зрозуміли. Думали, вередує, а він втрачав придбані мовні і комунікативні навички, навіть не міг сам себе обслужити. Пізніше нам пояснили, що мова Валерьянчіка була усвідомленою. Абсолютно всі діти до трьох років працюють як диктофон, повторюють слова за оточуючими ».

ТЕРАПІЯ НАДІЇ

Меладзе-молодший пройшов всі медичні обстеження, але вони не прояснили, що спровокувало гальмування в розвитку. Валер'яну поставили діагноз - аутизм. Яна щодня займається з хлопчиком, залучає фахівців навіть з Ізраїлю, обмінюється досвідом з мамами і татами таких же дітей. На одній з батьківських зустрічей вона познайомилася з Ігорем Згурово.

«Виявилося, що Ігор щиро хоче допомогти не тільки своєму, але і чужих дітей, - ділиться Сум. - Ми з ним поспілкувалися на тему створення центру для дітей із розладом аутистичного спектру. Вислухавши мене, він запропонував фінансову підтримку - дуже допоміг нам. Якби десять років тому мені сказали, що я зі своэю легкою вдачею буду цим займатися, не повірила б ».

Екс-дружина Костянтина Меладзе відкрила правду про виховання сина-аутиста

Дружина Костянтина Меладзе розповіла про хворобу сина і розлучення

Центр Яни Сум працює за методикою АВА-терапії, придуманої в Америці, це один з найефективніших способів корекції поведінки. За словами Сум, навчання і розвиток аутистів, безумовно, важливі, але основною проблемою таких дітей є не мова і не вирішення рівнянь, а соціалізація.

«Комунікація та взаємодія з іншими людьми у хлопчиків і дівчаток з розладом аутистичного спектру майже не складається, - розповідає авторка центру. - Але, уявляєте, півтора роки тому у мого сина все-таки з'явився друг. У Івана і Валер'яна однакові діагнози, і те, що хлопці змогли налагодити спілкування, справжнє диво. Правда, спочатку довелося з Ванею трохи позайматися, попрацювати над його поведінкою. Загалом, він показав нам, де раки зимують ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...