Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нові подробиці зв'язку Фріске з Русфондом

Нові подробиці зв'язку Фріске з Русфондом

 5-02-2016, 09:30       Marianna_777       1048     
"Я знаю, що за все лікування Жанни гроші сплачені. Єдине - не сплачено за клініку в Маямі 104 тисячі доларів. Ці гроші висять на мені, я повинен за нього заплатити. Але це ніяк не стосується Русфонд. Моя сім'я лікувала дочку на свої гроші! все на свої гроші! " - повідомив Володимир Фріске.

Нові подробиці зв'язку Фріске з Русфондом

За словами батька співачки, спочатку за лікування платив її цивільний чоловік, телеведучий Дмитро Шепелєв, у якого була карта Русфонд. "Тільки в травні він нам її віддав. З цього моменту я більше йому картки не давав. Але головне - на всіх картках Жанни вже було мало грошей. Він все витратив", - повідомив він.

Потім Володимир Борисович заявив, що його сім'я взагалі не має відношення до договору з Русфонд. "Я, дружина моя, моя дочка - ми ніколи не були в Русфонд. Ми ніколи не підписували ніяких документів з Русфонд. Ми й не знали, що гроші Русфонд для Жанни збирає, потім тільки дізналися. Ми купили ліки, все, що потрібно. але смакувати, що нібито я вкрав або що - не треба! я витрачав власні гроші, а не Русфонда. Я вас запевняю, що якби Русфонд нам з дружиною сказав: ось вам гроші або ось ми вам переводимо на рахунок гроші на лікування доньки, і ви повинні за ці гроші відзвітувати - повірте, навіть і розмов би не було. Звичайно, ми б за них відразу ж відзвітували ", - цитує батька співачки сайт" Комсомольская правда ".

У нього є свої претензії до організації. "Гроші Русфонд зібрав в лютому 2014 року, але чомусь на рахунок Жанни перевів тільки в жовтні. Де були дев'ять місяців гроші, які вони зібрали? Де вони акумулювалися? І якимось чином - яким, ще треба дізнатися - Шепелев умовив Русфонд десь тримати ці гроші. І замість 69 зібраних мільйонів в результаті виявилося 25 мільйонів. Жанна хворіла. Що вона могла розуміти? " - поставив риторичне запитання батько виконавиці.

Він засумнівався в справжності підпису Жанни в момент підписання договору з Русфонд. "Мені сказали, що всі документи з Русфондом підписувала Жанна. Підпис ставила в документах хвора людина з четвертою стадією раку головного мозку, яка не віддавала собі звіту, що робить, не знала взагалі, де вона знаходиться. Як вона могла підписувати, якщо вона навіть в окулярах не могла дивитися, вона сліпнула, у неї спеціальний бінокль був! Кажуть, що нібито документи підписувала моя хвора дитина Жанна, недієздатна фактично, яку Шепелєв якимось чином туди до них возив! Ви впевнені, що взагалі це Жанна все це підписувала? Я, наприклад, не впевнений. Тому що тоді вона вже майже не бачила. Їй дві лупи спеціальні надягали на очі, щоб вона щось бачила. А до Нового року вона взагалі нічого не бачила ", - пояснив Фріске.

Володимир Борисович наголосив, що дізнався про співпрацю з Русфонд тільки після Нового року. "І в цей же час Шепелев без нашого відома виписав її з нашої квартири. І в цей же час він у неї просив руки і серця, щоб її з ним розписали. Ось і робіть висновки", - резюмував батько Жанни.

Він повністю відхрестився від зв'язку з Русфонд. "З мене зажадали за 2,5 місяці відзвітувати за 21 мільйон рублів. Мене, людину, яка жодного договору не бачила, ні в Русфонд не був, і взагалі не знав, що це таке. За допомогою звертався до людей Шепелєв через" Перший канал "! Є відео з його зверненням. Я в Русфонд за допомогою не звертався. ми тільки в січні дізналися, що Русфонд поклав гроші на рахунок Жанни, з якою метою це було зроблено, ми не знаємо - нашого підпису в документах про те, що ми повинні були зберігати ці гроші або за них звітувати, ніде немає ", - заявив Володимир Борисович.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...