Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Олексій Воробйов влаштував великий скандал на зйомках «Холостяка». ВІДЕО

Олексій Воробйов влаштував великий скандал на зйомках «Холостяка». ВІДЕО

 5-02-2016, 20:30       Marianna_777       2712     
Популярний співак, актор і режисер Олексій Воробйов став новим героєм гучного шоу «Холостяк» на телеканалі ТНТ. Боротися за серце артиста вирушили красуні з різних міст Росії. Зараз проходять зйомки проекту, і як в будь-якому творчому процесі, часто трапляються конфлікти через розбіжності в думках. Справа в тому, що Олексій Воробйов відноситься до шоу «Холостяк» досить серйозно і не хоче робити поспішні висновки про кожну з учасниць. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Олексій Воробйов влаштував великий скандал на зйомках «Холостяка». ВІДЕО

Так, на побаченні, після якого одна з дівчат повинна була покинути проект, Олексій вирішив втрутитися в правила телешоу. Молода людина Олексій почав вимагати від організаторів ще одну троянду - певний символ в проекті, який дає учасниці впевненість, що вона не вибуває з конкурсу і продовжує боротися за серце завидного нареченого.

Як стало відомо, артист неодноразово порушував правила проекту, раз у раз звертаючись до продюсерів шоу з проханням скасувати ті чи інші домовленості. У мережі з'явилось відео, зняте під час напруженої розмови Воробйова з одним з продюсерів «Холостяка», який буквально переріс у скандал.Знімальна група і креативні продюсери вмовляли Олексія дотримуватися заздалегідь обумовлених рамок шоу і спробували напоумити головного героя, щоб він не втручатися в правила, які були придумані ще до початку телепроекту. Але Олексій не хотів обмежувати себе, сприймаючи все, що відбувається не як телевізійну програму, а як реальне життя. Адже Воробйов не бажає помилитися у виборі дівчини.

Олексій Воробйов влаштував великий скандал на зйомках «Холостяка». ВІДЕО
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...