Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Озвучена перша версія смерті pr-агента Тіма Брика

Озвучена перша версія смерті pr-агента Тіма Брика

 6-02-2016, 10:00       Marianna_777       920     
5 лютого в світі шоу-бізнесу сталася трагедія: 25-річний Тіма Брік, який займався піаром Дани Борисової, Вікторії Лопирьова, Прохора Шаляпіна, Сергія Звєрєва і інших зірок, помер. Увечері 4 лютого Тимофій Шевченко (справжнє ім'я Брика) відчув себе недобре. Хлопець відправився в клініку «Шарм» до свого друга-медика, пластичного хірурга Гайку Бабаяна. Там Тіму стало гірше, чоловік впав у кому. Незважаючи на те що «швидка» була викликана негайно, а лікарі оперативно приїхали, надати допомогу Брику не вдалося: медики констатували смерть. Передає glamurchik.org з посиланням на cosmo.ru

Озвучена перша версія смерті pr-агента Тіма Брика

Гайк Бабаян розповів порталу Super.ru про трагедію. За словами пластичного хірурга, молодий чоловік помер від передозування психотропним препаратом. Раніше і друзі Брика говорили, що юнак п'є таблетки «Меридіа», які допомагали йому схуднути.

Озвучена перша версія смерті pr-агента Тіма Брика

«Він щодня розповідав, що п'є таблетки для схуднення. Причому він знав, що це погано позначається на його серці. Тіма неодноразово ставало погано від них, але він все одно навіть іншим пропонував ці пігулки. Спочатку він поскаржився на нездужання, я йому трохи допоміг, але все одно про всяк випадок викликав і швидку. Почалися сильні судоми, Тіму ледве тримали на ліжку », - розповів лікар журналістам.
Примітно, що про таблетки для схуднення «Меридіа» говорили багато зірок. Дана Борисова та Прохор Шаляпін неодноразово хвалили «чудо-препарат».

Озвучена перша версія смерті pr-агента Тіма Брика
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...