Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анастасія Приходько не пройшла в півфінал національного відбору на «Євробачення -2016».

Анастасія Приходько не пройшла в півфінал національного відбору на «Євробачення -2016».

 7-02-2016, 12:59       Marianna_777       729     
Російському представнику на «Євробаченні 2016» Сергію Лазарєву, на відміну від української учасниці, не довелося доводити своє право виступати в популярному конкурсі. В Україні вчора пройшов перший півфінал національного відбору на «Євробачення -2016».

Анастасія Приходько не пройшла в півфінал національного відбору на «Євробачення -2016».

Серед дев'яти учасників виявилася і Анастасія Приходько, яка вже брала участь кілька років тому в конкурсі від Росії. За останні два роки співачка в корені змінила своє ставлення і до Росії, і до її громадян. Багато хто пам'ятає, як у своїх висловлюваннях артистка не раз ображала російських зірок, які підтримали політику РФ.

До початку відбіркового туру Костянтин Меладзе, який є головою журі, зазначив у розмові з журналістами, що у скандальної співачки є дуже великий шанс перемогти і відправитися на «Євробачення». Вчора під час конкурсу стало ясно, що у Приходько немає шансів на участь у міжнародному конкурсі. Після того, як артистка представила свою пісню I am free now, Костянтин Меладзе не зміг приховати розчарування. Продюсер зазначив, що Анастасія виконала пісню без драйву. З думкою Меладзе погодився і другий член журі Андрій Данилко, який відзначив, що пісня «Мамо», з якою дівчина виступала раніше, звучала набагато краще.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...