Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Андрій Аршавін заборгував дітям 20 мільйонів аліментів

Андрій Аршавін заборгував дітям 20 мільйонів аліментів

 8-02-2016, 09:30       Marianna_777       1873     
Минулого тижня стало відомо, що 34-річний футболіст покидає футбольний клуб «Кубань». Тепер Андрій офіційно безробітний. Якщо вірити самому спортсмену, рішення розірвати контракт з краснодарським клубом було обопільним. Однак у зацікавлених осіб інша думка.

Андрій Аршавін заборгував дітям 20 мільйонів аліментів

«Аршавіну довелося піти на такий крок, тому що йому не платили зарплату, - каже Андрій Тиндик, адвокат екс-дружини футболіста. - З цієї причини Андрій Сергійович приховав аліменти на дітей за півроку - це приблизно 250 тисяч доларів, або майже 20 мільйонів рублів. Ми вели переговори з футбольним клубом, але нам пояснили, що головний акціонер покинув їх, тому фінансування зупинилося. Згідно із законом нам залишається тільки сподіватися на совість Аршавіна. З дітьми він не бачився давно, ніякої ініціативи не проявляє ».

Також адвокати Барановської підозрюють, що Аршавін приховує частину доходів, щоб знизити аліменти.

«У нього в Пітері був ресторан, але, коли ми провели перевірку, виявилося, що господар - інша людина, - продовжує адвокат. - Зараз можна переписати бізнес на кого завгодно. Не думаю, що Аршавін бідує. Тим більше у нього є всі шанси влаштуватися в російський клуб. Через два роки чемпіонат світу, і збірну потрібно збирати. Іноземців же на полі не виведуть ».

Андрій Аршавін заборгував дітям 20 мільйонів аліментів

А ось спортивний коментатор і журналіст Георгій Черданцев вважає, що Андрію краще прийняти запрошення, якщо таке є, від зарубіжного футбольного клубу.

«Зараз швидко розвивається футбол в США і Еміратах, - каже Черданцев. - Думаю, там би Андрій міг себе показати. Вік ще дозволяє Аршавіну грати. Але в найближчі два роки він, я думаю, завершить кар'єру футболіста. Звичайно, Адрій напевно отримає запрошення від одного або навіть декількох російських клубів - зайняти адміністративну посаду. Аршавін дуже розумний, не раз з ним зустрічався, тому з такою роботою теж впорається ».

Цікаво відзначити, що після припинення роботи в краснодарському футбольному клубі разом з Андрієм в Петербург повернуться цивільна дружина Аліса і її двоє дітей, яких зараз виховує футболіст. А днями його колишня кохана Юлія Барановська звернулася до Аршавіна публічно, заявивши в інтерв'ю про те, що Артему, Яні та Сені необхідна увага батька.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...