Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Йосип Пригожин заборонив доньці робити ліпосакцію

Йосип Пригожин заборонив доньці робити ліпосакцію

 8-02-2016, 15:00       Marianna_777       604     
Старша дочка Йосипа Пригожина від першого шлюбу, 18-річна Даная давно веде боротьбу із зайвою вагою. Дівчина перепробувала всілякі дієти, але ні одна з них не допомогла їй досягти бажаного результату. Через проблеми з серцем Данаї довелося відмовитися від спорту. Єдиним вирішенням проблеми дівчина вважає ліпосакцію, ось тільки її тато категорично проти операції. Передає glamurchik.org з посиланням на cosmo.ru

Йосип Пригожин заборонив доньці робити ліпосакцію

«Я приховувала своє рішення від батька. Але він дізнався і відразу зателефонував мені. Папа категорично заборонив мені робити ліпосакцію. Він побоюється за моє здоров'я. Сказав, що з моїм серцем я можу не перенести операційне втручання. Він мало не плакав. Мама його підтримала. У підсумку я відмовилася від операції. Батько запропонував мені зустрітися і все обговорити. Він вважає, що мені краще ходити в басейн. Може так вдасться щось підкоригувати », - розповіла Даная.

Йосип Пригожин заборонив доньці робити ліпосакцію

Тим часом зведена сестра Пригожиної Анна Шульгіна впевнена, що кардинально змінитися без втручання хірурга цілком реально. Дочка співачки Валерії в юності теж страждала зайвою вагою, але наполеглива робота над собою допомогла їй перетворитися з бридкого каченяти в лебедя.

Йосип Пригожин заборонив доньці робити ліпосакцію
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...