Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шлюб Вікторії і Девіда Бекхемів на межі розпаду

Шлюб Вікторії і Девіда Бекхемів на межі розпаду

 9-02-2016, 17:30       Marianna_777       1005     
У західній пресі знову почали мусувати чутки про можливе швидке розлучення однієї з найкрасивіших і яскравих пар сучасності. Повідомляється, що найближчим часом планують розпочати шлюборозлучний процес знаменитий футболіст Девід Бекхем і його дружина, екс-солістка групи Spice Gilrs і дизайнер модного одягу Вікторія Бекхем.

Шлюб Вікторії і Девіда Бекхемів на межі розпаду

За інформацією інсайдерів, пара вже кілька місяців не живе разом і зараз зайнята підготовкою до процесу. Ділити зоряним подружжю є що. Їх стан оцінюється майже в мільярд доларів. Має бути визначене і місце проживання їх дітей - синів 16-річного Брукліна, 12-річного Ромео, 10-річного Круза, а також дочки Харпер, якій в липні минулого року виповнилося чотири. Інсайдери вважають, що фінансові розбіжності у подружжя не повинно виникнути - кожен з них самодостатній, а ось суперечки з приводу дітей цілком можуть стати причиною конфліктів.

Варто зазначити, що чутки про те, що в сім'ї Бекхемів далеко не все ідеально, як вони намагаються представити, періодично з'являються в ЗМІ протягом останніх шести місяців. За 17 років шлюбу у їх відносинах часто виникали проблеми, які з плином часу тільки загострилися.

Шлюб Вікторії і Девіда Бекхемів на межі розпаду

Однією з причин, які погіршили непрості відносини в парі, став приїзд Девіда Бекхема в США, де він вирішив купити футбольний клуб. Вікторія разом з дітьми при цьому постійно живе в Лондоні, а з чоловіком, який зараз готується до доленосної угоди за океаном, вони майже не бачаться. Нібито життя в постійній розлуці стало причиною страшних ревнощів з боку Вікторії Бекхем, Девід втомився від постійного контролю і необхідності звітувати перед дружиною. Скандали на цьому грунті вкрай зіпсували тендітні відносини в парі знаменитостей. Подейкують, що Вікторія і Девід налаштовані так рішуче, що навіть не хочуть звертатися за допомогою до сімейного психолога, який міг би допомогти зберегти шлюб.
Нагадаємо, весілля Бекхемів відбулася 4 липня 1999 року і обійшлося в 800 тисяч доларів, з яких 100 000 доларів пішло на весільну сукню Вікторії. Правда, ці витрати мало хвилювали зоряну пару: вони вдало продали права на ексклюзивний фоторепортаж з весілля одному з видань за 1,5 мільйона доларів. У минулому році Бекхеми відзначили 16 років шлюбу. З цієї нагоди родина влаштувала бенкет і зробила фото в повному складі, яке Вікторія опублікувала на своїй сторінці в «Інстаграме».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...