Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лариса Гузєєва зчепилася з Анною Хилькевич на шоу

Лариса Гузєєва зчепилася з Анною Хилькевич на шоу

 10-02-2016, 09:00       Marianna_777       4273     
Новий проект - це адаптація американського шоу Comedy Central Roast, яке виходить на каналі Comedy Central c 2003 року (roast перекладається як раз як "смажити"). На шоу запрошують знаменитостей, які повинні висміювати один одного.

Лариса Гузєєва зчепилася з Анною Хилькевич на шоу

В Америці це роблять жорстко: гумор - чорний, а жарти часто схожі на образи. На зйомках пілотного випуску мачо вітчизняного телебачення Дмитра Нагієва "підсмажували" Стас Костюшкін, Анна Хилькевич, Лариса Гузєєва і Сергій Жилін.

Ведучий шоу Стас Ярушин розповів, що російська версія поки йде на "середньому вогні". "Без сумніву на межі фолу досить, але вони будуть не настільки образливі для героїв, як у американців. Я заздалегідь подзвонив Дімі Нагієву і запитав:" Ти не проти, якщо я жорстко буду жартувати? "Він відповів:" Роби що хочеш ", - поділився він.

Репліки, якими обсипають героя, готуються заздалегідь, а ось відповіді на шпильки - імпровізація. Костюшкін повідомив: "Я критикував Нагієва за те, що він надів маску одного героя і багато років заробляє в ній мільйони. Відповів Дмитро мені жорстко, отруйно! А мене" прожарити "тим, що мої пісні ніхто не слухає".

Зрозуміло, з незвички учасники не знали міри. Наприклад, Анна Хилькевич заявила, що всі, хто не пройшов кастинг в програму "Давай одружимося!", Йдуть в путани. Ведуча шлюбного шоу Лариса Гузєєва тут же парирувала: "А Ви у нас випадково не були?" Після цього зняли ще один дубль - м'якше, компетентно повідомляє сайт "Комсомольская правда".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...