Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тіматі відверто розповів про свої почуття до Олени Шишкової

Тіматі відверто розповів про свої почуття до Олени Шишкової

 11-02-2016, 09:30       Marianna_777       1567     
Шанувальники Тіматі до сих пір не можуть зрозуміти, яка чорна кішка пробігла між ним і Оленою Шишковою. Незабаром після того, як у пари народилася спільна дочка Аліса, вони несподівано для всіх розлучилися.

Тіматі відверто розповів про свої почуття до Олени Шишкової

Шишковій приписували кілька короткочасних романів, а у її колишнього коханого зав'язалися стосунки з моделлю Анастасією Решетовою.

Сьогодні Тіматі представив свій новий кліп на пісню «Ключі від раю». У коментарях репер зазначив, що це реальна історія:

"Не бачу сенсу намагатися шукати якісь натяки в цьому відео. Я ні на що не натякаю. Я в лоб кажу. Історія з життя."

Ті хто стежить за останніми новинами особистого життя Тіматі, відразу ж співвіднесли історію, показану в ролику, з його відносинами з Оленою Шишковою.

За сюжетом Тіматі разом з новою коханою, роль якої в кліпі зіграла Анастасія Решетова, зустрічаються з колишньою дівчиною музиканта. Образ героїні занадто сильно нагадує образ Олени. Роль білявої красуні зіграла актриса Наталя Рудова.Всього за кілька годин кліп набрав більше 250 тисяч переглядів, а в коментарях прихильники виконавця майже одноголосно зійшлися в думці, що це відео присвячене Олені Шишковій.

При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...