Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » У Лоліти з'явилися три молодих чоловіка

У Лоліти з'явилися три молодих чоловіка

 11-02-2016, 10:00       Marianna_777       797     
Знаменита виконавиця похвалилася довгоочікуваним закінченням ремонту. Лоліта Мілявська розповіла, що допоміг їй завершити цю непросту справу. За словами співачки, щоб впоратись з останніми роботами вона вдалася до допомоги служби "чоловік на годину".

У Лоліти з'явилися три молодих чоловіка

Знаменита артистка покликала до себе в будинок не одного, а відразу трьох молодих чоловіків, щоб ті допомогли їй по господарству. Результатом їх роботи Мілявська залишилася дуже задоволена.

"Вчора у мене вдома було три чоловіка. Мій власний, четвертий, висів на трубці. Прийшли три молодих веселих хлопця. Найстаршому з них було 24 роки. Все повісили, прибили, перенесли меблі".

Відзначимо, що ремонт артистка завершила в своїй скандально відомої квартирі на Таганці, з якою був пов'язаний великий скандал. Як писали , Лоліту звинуватили в несплаті комунальних платежів. ТСЖ подало позов проти Мілявської в березні 2015 року, вимагаючи стягнути з неї близько півмільйона рублів в якості плати за житлову площу та комунальні платежі.

Артистка вирішила боротися за свої права, справедливо вважаючи вимоги ТСЖ незаконними, так як вона не вступала в товариство, а тарифи надмірно завищеними. Варто відзначити, що квартплату зірка справно платила керуючій компанії будинки і зуміла довести це. Зірка оголосила про свою невинність і в суді довела свою правоту, вигравши процес над ТСЖ.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...