Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нонна Гришаєва стала жертвою невдалого експерименту з іміджем

Нонна Гришаєва стала жертвою невдалого експерименту з іміджем

 12-02-2016, 10:00       Marianna_777       1278     
Туш «Ленінградська» в брусочку для брів і вій, однойменна розсипчаста пудра і тональний крем «Балет» від фабрики «Свобода» - цей набір лежав в косметичці у кожної радянської модниці. Але студенткам потрібно було заощаджувати, так що в хід йшло все, включаючи фамільні рецепти прабабусь. Актриса Нонна Гришаєва знала десятки способів, як бюджетно привести себе в порядок. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Нонна Гришаєва стала жертвою невдалого експерименту з іміджем

З рідної Одеси в 1989 році вона приїхала підкорювати столичні театральні підмостки. З легкістю пройшла всі тури вступних випробувань в Щукінському училищі. Скромну кімнату в студентському гуртожитку Нонна ділила з актрисою Марією Ароновою. «На першому курсі Нонні було 18 років. Пам'ятаю, всіх зібрали в аудиторії, і тут заходить вона - така тоненька, худюща, - розповідає Марія Аронова. - Виглядала приголомшливо - в капелюсі, з-під якої спадало її довге волосся. Подивилася на мене зверху вниз крізь довжелезні вії і каже: «Ти Аронова?» Я була занадто схвильована і змогла тільки кивнути, мовляв, так, я. Вона відповіла як старій знайомій «Ну а я Гришаєва, будеш жити зі мною в гуртожитку».

Нонна Гришаєва стала жертвою невдалого експерименту з іміджем

Нонка завжди була душею компанії і постійно потрапляла у всякі кумедні ситуації. Наприклад, одного разу прокидаюся я в нашій кімнатці від моторошного запаху. Він був настільки сильним, що здавалося, ось-ось і випалить мені очі. Виявилося, це просто Нонночка готувалася до побачення. Напередодні в якомусь журналі Гришаєва вичитала, що цибулева маска - це найкраще, що може бути для волосся, навіть після першого застосування видно ефект: волосся міцні, блискучі, шовковисте. Ми були звичайними бідними студентами, тому для наведення краси використовували підручні засоби.

Нонна Гришаєва стала жертвою невдалого експерименту з іміджем

Мені тоді здавалося, що в модному арсеналі Нонки зберігається невичерпний запас рецептів по догляду за собою, які з лишком компенсували відсутність грошей на хороші креми і дорогі лосьйони. Гришаєва завжди сама займалася приготуванням масок з яєчних жовтків і скрабів з вівсяних пластівців.
Так і в той раз - зробила з ріпчастої цибулі густу кашку і сидить задоволена, намазує її на свої довжелезні волосся. Запах в кімнаті стоїть просто нестерпний! Я їй кажу: «Гришаєва, що ж ти робиш?» А вона посміхається, смакуючи приголомшливий результат, і відповідає: «Нічого ти, Маша, не розумієш! Ось побачиш, що буде! ».

Коли процедура змазування була закінчена, Нонна вискочила в якихось справах на вулицю і на свою біду потрапила під проливний дощ. Як же я реготала, коли вона повернулася - вся мокра, вода стікала по тілу струмками разом з соком цибулі і кашкою. «Аромат» - просто не передати словами! Шкіра швидко ввібрала цибульний запах, і жодним милом Нонна не змогла його вивести. Природно, ні про яке побаченні й мови вже бути не могло, довелося скасувати. Вона, звичайно, спочатку засмутилася, але вже через пару днів ми з сусідами реготали над тим, що сталося. Нонна завжди була незвичайною модницею і красунею, стежила за собою, обожнювала вбиратися. Але при цьому чомусь вважала себе гидким каченям ».
Втім, викладачі та студенти були не згодні з думкою актриси, відзначаючи, як вона перетворюється на сцені. Це помітив і Ігор Угольников, який запросив третьокурсниць Аронову і Гришаєва у своє гумористичне шоу «Оба-на!». Однак навіть цей щасливий момент не обійшовся без курйозу. «У Нонни в день кастингу як на зло вискочив величезний флюс на щоці, - згадує Аронова. - Вона ні слова не могла вимовити. На щастя, нас все-таки взяли в команду. Так і були з нею всі студентські роки - не розлий вода ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...