Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » У Жанни Еппле проблеми з обличчям

У Жанни Еппле проблеми з обличчям

 13-02-2016, 08:57       Marianna_777       1996     
Знаменита актриса Жанна Еппле незадоволена своєю зовнішністю. 51-річна зірка розповіла підписникам у соціальній мережі, що у неї проблеми з лицем. Вона пояснила, що не подобається собі на фотографіях.

У Жанни Еппле проблеми з обличчям

"Щось відбувається з лицем. Я не подобаюся собі на всіх без винятку фотографіях. Чужа людина дивиться на мене з фотографій. Може це Московська втома, може, вік, може-ще щось (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. - прим. ред.) ", - зазначила Жанна.

"Швидше за все, це Московська втома, плюс вік, плюс щось ще. Потрібно якось пристосовуватися жити з таким лицем. І такими фотографіями", - написала Еппле.

У Жанни Еппле проблеми з обличчям

Артистка поскаржилася, що на знімках її не впізнає навіть 15-річний син Юхим. "Мій молодший син побачив цю фотографію і запитав:" А хто це? На тебе схожа ... "Це Фотошоп ... Прислали з одного відомого журналу. Ну що з ними робити!" - журиться артистка.

Шанувальники поспішили заспокоїти Жанну. "Ви красуня в житті, а це фото на смітник!", "Пройде. Важливо, ви здорові, живі, щасливі. А це дурниця! Повірте, дрібниці життя. Сходити в салон зайвий раз, розслабитися, відпочити", "Ви і без фотошопа дуже красива "," Ви гарні в будь-якому віці і будь-якому одязі. ви така одна і це є добре. Любіть себе різною! Без фотошопа ви жива, грайлива. це здорово "," Фотошоп- жесть, конечно..а так -Ви прекрасні! Все у вас красиво і добре! ", - написали користувачі мережі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...