Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Наталя Бочкарьова розкрила причину розлучення

Наталя Бочкарьова розкрила причину розлучення

 13-02-2016, 09:30       Marianna_777       1393     
Зірка серіалу "Щасливі разом" поділилася подробицями особистого життя. Наталя Бочкарьова, яка прославилася завдяки ролі Даші Букіної, назвала причину розлучення з адвокатом Миколою Борисовим.

Наталя Бочкарьова розкрила причину розлучення

Перебувати поруч з коханим їй було нестерпно. "Як дві вогняні планети - ми обидва вогняні знаки. Коли один до одного наближаємося, у нас загостряється простір, а на відстані ми прекрасно спілкуємося. Після розлучення у нас все стало так гармонійно, що мене це тільки радує", - цитує Бочкарьову "Собеседник ".

Наталя підкреслила, що вони навіть намагалися зійтися знову, але з цього нічого не вийшло. "Цей етап нами теж за шість років був пройдений, коли ми зрозуміли, що у нас чудові стосунки, але на відстані", - розповіла артистка.

За її словами, тепер у кожного свій шлях. "У нас дружні стосунки. У кожної родини свій шлях. Хтось відчуває складності, але потім приходить до гармонії, у кого-сь відразу гармонія, але потім виникають складнощі. Одного рецепту немає. Всі люди різні, і відносини різні, і любов різна. Жінки страждають власницькою любов'ю: навіть якщо ти не зі мною, але ти мій, особливо коли є діти і потрібно зміст ", - пояснила зірка.

Нагадаємо, що Наталія Бочкарьова вийшла заміж за Миколу Борисова в 2007 році. Вони прожили три роки, у них народилися син Іван і дочка Марія, але шлюб це не врятувало. У 2014 році пара оголосила про розлучення.

Як писали Дни.Ру, після цього Наталя була помічена за поцілунками з молодим актором з фільму "Глухар" Володимиром Фекленко. Вийшовши на танцпол, вони виконали пристрасне танго, а потім в обнімку вирушили на парковку.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...