Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дмитра Шепелева звинуватили в розкраданні грошей зібраних Русфондом

Дмитра Шепелева звинуватили в розкраданні грошей зібраних Русфондом

 13-02-2016, 21:00       Marianna_777       564     
Справа про перевірку фактів розкрадання благодійних коштів з рахунку Жанни Фріске, зібраних «Русфонд», триває. Слідчий комітет веде розслідування, проте ніякої інформації правоохоронні органи поки не повідомляли.

Дмитра Шепелева звинуватили в розкраданні грошей зібраних Русфондом

Говорилося лише, що з картки переводилися гроші в Німеччину і США, де лікувалася співачка.

Два дні тому в деяких інтернет-виданнях з'явилася інформація про якесь«незалежне журналістське розслідування», яке змогло з'ясувати, що гроші переводилися на особисті закордонні рахунки Дмитра Шепелєва. При цьому не вказується, хто проводив це «розслідування», і тим більше, не надаються ніякі підтверджують вину Шепелева документи. Втім, жовтій пресі і не потрібно було ніяких доказів, щоб звинуватити Дмитра Шепелєва в крадіжці, і навіть прикинути приблизний термін, який загрожує телеведучому.

Разом з тим, хотілося б дізнатися джерело подібної інформації, адже рух по банківському рахунку - конфіденційні дані, які банк може надати тільки в певних випадках, встановлених законом. Жоден журналіст, який проводить навіть найсерйозніші розслідування, ніколи не зможе отримати подібну інформацію від фінансових установ.

Щось дуже вже схоже на замовлення, ви не знаходите?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...