Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Андрій Данилко впевнений, що цькування Ані Лорак - замовлення

Андрій Данилко впевнений, що цькування Ані Лорак - замовлення

 14-02-2016, 20:00       Marianna_777       2307     
Два роки Ані Лорак не дає концертів на Україні. Успішна співачка, яка дозволила собі виступати в Росії, виявилася практично персоною «нон-грата» в рідній країні. Активісти влаштовували показове цькування артистці, яка не стала брати участь в політичних чварах, вважаючи за краще просто співати. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Андрій Данилко впевнений, що цькування Ані Лорак - замовлення

У недавній розмові з журналістами про Ані Лорак Андрій Данилко заступився за свою колегу. Творець Вєрки Сердючки упевнений, що цькування співачки - не що інше, як чиєсь замовлення:

Я дивуюся, коли у нас не ставлять її в номінації, як ніби її немає. Це цькування, заказуха. Я не бачу злочину, який вона зробила. Лорак виступає в Росії - це жахливо, а Порошенко має свою фабрику в Липецьку - цього ніхто не бачить.

Данилко підкреслив, що Лорак не є політиком, вона артистка. Зараз у неї один з кращих періодів у творчості: у співачки купа пропозицій в Росії, безліч шанувальників, вона отримує заслужені нагороди за свої пісні.

Успішність Кароліни, безумовно, викликала заздрість у деяких її колег. Андрій Данилко вважає, що дехто з українських виконавців зробив все, щоб прибрати конкурентку:

Успіх не прощають. Я не здивуюся, якщо це робили її конкуренти тут, якісь співачки або співаки, які могли дуже посприяти цьому цькуванню.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...