Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ольга Орлова розповіла про сина Жанни Фріске

Ольга Орлова розповіла про сина Жанни Фріске

 15-02-2016, 09:00       Marianna_777       2977     
Знаменита виконавиця Ольга Орлова розповіла про сина співачки Жанни Фріске. Зірка прийшла в студію до Андрія Малахову з нагоди ювілею групи "Блестящие", яка з'явилася на російській естраді в 1995 році.

Ольга Орлова розповіла про сина Жанни Фріске

У студії зібралися всі учасниці колективу і згадали історію "Блестящих". Природно, мова зайшла про одну з найяскравіших солісток Жанні Фріске, яка пішла з життя 15 червня 2015 року. Не тільки колега, а й краща її подруга Ольга Орлова сказала багато теплих слів на адресу Жанни.

Розповіла вона і про сина Фріске, якому доводиться хрещеною мамою. За словами Ольги, Платон, якому в квітні виповниться три роки, зростає чудовим хлопчиком. "Платон чудовий, активний, веселий, розумний малюк, - повідомила Орлова. - Уже щосили говорить. Я дуже люблю свого хрещеника, бачуся з ним по можливості часто. Буду намагатися бути для нього хорошою хрещеною мамою".

На передачу Малахова також прийшла рідна сестра Жанни Наталія Фріске, яка деякий час входила до складу "Блестящих". Вона показала кімнату, де пройшли останні дні життя її знаменитої родички.

"Ось, вона тут у нас лежала. У цій кімнаті ми залишили все, як було. У нас тут молитви, Жанночкіні портрети, подарунки від шанувальників, концертні костюми Жанни, ковпачки, в яких колись виступали" Блестящие ". Пам'ятаю, коли Жанні сказали, що її беруть в групу, вона була Пампушка і всього за місяць зуміла скинути пристойно. Жанна дуже любила їздити до Таїланду на детокс. Я їй говорила: "Сестра, як ти можеш не їсти нічого десять днів? Ось це сила волі. Я так не можу! - згадала Наталя.

Ольга Орлова розповіла про сина Жанни Фріске

Молодша сестра Жанни в "Блестящих" не забарилася, швидко зрозумівши, що шоу-бізнес - не її стезя. "Мені хотілось
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...