Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Наречений довів Анну Сєдокову до сліз

Наречений довів Анну Сєдокову до сліз

 16-02-2016, 09:00       Marianna_777       2013     
Анна Седокова нещодавно повернулася до танцюриста Сергію Гумана. Для деяких шанувальників співачки таке рішення стало несподіванкою. Ходили чутки, що вони розлучилися через зраду Сергія. З'ясувалося, що вся справа в тому, що кожен з них був занадто зайнятий роботою. У підсумку Анна, яка була ініціатором розриву, не витримала і повернулася до коханого. Правда, зробити їй це було нелегко.

Наречений довів Анну Сєдокову до сліз

"Ми дійсно розірвали всі зв'язки, перестали списуватися, телефонувати. Він поїхав в Казахстан ставити телешоу, я багато часу проводила в Америці, дописувала альбом, відкрила благодійну платформу" Я допоможу ": в цілому ми обидва з головою поринули в роботу. А потім я прилетіла до Києва. і кожен день, залишаючись вдома одна, думала про те, що сталася помилка. Ось моя рідна, кохана людина десь поруч - ми живемо недалеко один від одного, а я не можу до нього прийти і просто поговорити з ним , боюся, що він мене не прийме. Таке страшне відчуття безвиході. День, два, три ... І я не витримала. Написала йому одне повідомлення: "Я зараз приїду". І тут же отримала відповідь: "Я чекаю тебе". викликала таксі, сіла в машину, серце билося, руки тремтіли, мене кидало то в жар, то в холод. Не пам'ятаю дороги, пам'ятаю, як виходжу, він зустрічає мене біля під'їзду, а я йду на напівзігнутих ногах, рахую кроки і вся тремчу , ніби на вулиці -40, а я в легкому платті ... Підійшла до нього і почала ревіти. Він обняв мене: "Ну що ти ревеш ..." Виявилося, що всі ці півроку Сергій чекав мене і навіть не думав заводити нові відношення. Мені здається, я в своєму житті не те щоб обпікалася, але здійснювала якісь неправильні вчинки. А тоді в Києві я зрозуміла, що повинна зробити щось правильне - сказати "Вибач", - відверто розповіла Сєдокова.

За словами співачки, Сергій Гуман чудово ладнає з її дочками - 11-річною Аліною і чотирирічної Монікою. Більш того, Анна Седокова вважає, що діти не тільки не заважають розлученій жінці заводити нові стосунки, але і роблять їх міцніше.

"Мої дівчатка не те що ніколи не заважали, а навпаки - завжди служили" клеєм "у відносинах з чоловіком. Гуман любить повторювати:" Якби не твої діти, ми б не були разом ". Він має на увазі, що разом ми - сім'я. Звичайно, є зворотна сторона медалі. Будучи заміжньою, жінка знаходиться "за чоловіком". Про неї піклуються. Вирішуючи почати нове, самостійне, життя, ти залишаєшся наодинці зі своїми проблемами ", - зізналася вона.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...