Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Орлова довела шанувальників Фріске до сліз

Орлова довела шанувальників Фріске до сліз

 16-02-2016, 10:00       Marianna_777       670     
Ольга Орлова представила пісню "Прощай, мій друг", присвячену своїй давній подрузі і колезі по групі "Блестящие" Жанні Фріске. Співачка написала слова, автором музики став Максим Фадєєв. Продюсер зізнався, що давно хотів написати пісню, яку виконала б сама Жанна, але, на жаль, не встиг. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Орлова довела шанувальників Фріске до сліз

"Я був знайомий з Жанною, і вона завжди хотіла, щоб я написав для неї пісню. Але через різні обставини, на жаль, при її житті цього так і не сталося. Коли її не стало, я вирішив все одно виконати свою обіцянку . Я написав музику і текст приспіву, подзвонив Ользі Орлової і сказав, що хочу, щоб вона написала куплети і виконала пісню. щоб це було по-чесному, від першої особи. Я бачив, як щиро вона брала участь в житті Жанни в її останні роки , серцем і душею, так, як не кожна подруга або родич може. Я зробив це від щирого серця і впевнений, що Жанна почує цю пісню ", - цитує Фадєєва Super.Підписники Ольги Орлової в Instagram і користувачі YouTube зізналися, що пісня зворушила їх до глибини душі. "Оля, спасибі вам за пісню, дуже зворушливо і душевно. Ви дуже хороший, добрий і чуйний чоловік, таких зараз рідко зустрінеш", "Цю пісню можна слухати вічно .... бере за душу. Як ніжно ти її заспівала", " дуже зворушливо "," До сліз (орфографія і пунктуація авторів збережені. - Прим. ред.) ", - прокоментували вони.

Правда, деякі скептично поставилися до нової пісні Орлової. Одні вважають, що Ользі вже пора "відпустити" Жанну, а інші і зовсім звинуватили її в піарі на імені Фріске. Сама співачка вважає, що присвятити композицію подрузі було її обов'язком.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...