Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Виснажений вигляд Вікторії Бекхем шокував шанувальників

Виснажений вигляд Вікторії Бекхем шокував шанувальників

 16-02-2016, 20:30       Marianna_777       3367     
Чутки про розставання Девіда і Вікторії Бекхем не вщухають вже кілька тижнів. Пліткарі намагаються вхопитися за будь-яку деталь, яка доводить, що у зоряної пари з'явилися розбіжності. Блогери переживають не тільки за шдюб Вікторії, а й за її здоров'я. Останні кадри папараці демонструють, що дизайнер сильно схудла і виглядає виснаженою. Передає glamurchik.org з посиланням на cosmo.ru

Виснажений вигляд Вікторії Бекхем шокував шанувальників

Незважаючи на те що знаменитість одягається стримано і лаконічно, блогери помітили, що Вікторія схудла, а стан її шкіри залишає бажати кращого. Користувачі відзначають і вираз обличчя зіркової мами: Вікторія виглядає «погаслою» і виснаженої.

Виснажений вигляд Вікторії Бекхем шокував шанувальників

Шанувальники впевнені, що всьому виною - стрес, адже останнім часом Вікторія багато працювала над колекцією одягу власного бренду. Також на погіршення зовнішнього вигляду можуть вплинути і відносини з чоловіком, які, якщо вірити пліткарям, охололи.

Виснажений вигляд Вікторії Бекхем шокував шанувальників

Примітно, що незважаючи на пересуди навколо відносин в зоряній парі, Девід з дітьми прийшов на показ бренду дружини, який відбувся 14 лютого в Нью-Йорку. Також футболіст зворушливо привітав Вікторію з Днем святого Валентина в своєму Instagram і зізнався, що дуже пишається дружиною.

Ми сподіваємося, що втомлений зовнішній вигляд у Вікторії лише через те, що вона старанно працює і вклала багато сил в останню колекцію одягу власного бренду.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...