Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Катерина Климова показала підрослих синів

Катерина Климова показала підрослих синів

 17-02-2016, 09:30       Marianna_777       1767     
38-річна Катерина Климова - успішна актриса і багатодітна мама. Восени артистка народила чоловікові Гелі Месхі доньку Беллу. Також у Катерини є 14-річна дочка від першого шлюбу Єлизавета і двоє синів від другого чоловіка Ігоря Петренка - 10-річний Матвій і 12-річний Корній. Передає glamurchik.org з посиланням на cosmo.ru

Катерина Климова показала підрослих синів

Климова рідко публікує фотографії дітей, проте в День святого Валентина актриса поділилася з підписчиками знімком підрослих синів. «Може це свято і прийдешнє, але не зайве. Ловіть валентинки від моїх чоловіків », - підписала фото Катерина.

Катерина Климова показала підрослих синів

Ігор Петренко і Катерина Климова були однією з найкрасивіших і міцних пар вітчизняного кінематографа, але навіть десять років шлюбу і діти не змогли врятувати їхні стосунки: влітку 2014 року пара офіційно розлучилася.

У недавньому інтерв'ю журналу «Караван історій» актриса розповіла, що щасливою парою вони з Ігорем виглядали тільки на публіці. За словами Катерини, її колишній чоловік рідко з'являвся вдома, а коли приходив, то в основному спав. Це не влаштовувало Климову і також, те що Петренко постійно переслідували шанувальниці, в числі яких були і його колеги.
Після розлучення з Ігорем Петренком Катерина не була довго самотньою. Влітку 2015 року Климова вийшла заміж за молодого актора Гелу Месхі, в жовтні у них народилася дочка Белла. Зараз вся сім'я актриси живе в квартирі в центрі Москви.

Катерина Климова показала підрослих синів
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...