Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лера Кудрявцева втекла від нареченого-маніяка

Лера Кудрявцева втекла від нареченого-маніяка

 17-02-2016, 10:00       Marianna_777       711     
Лера Кудрявцева заявила, що, не дивлячись на образ гламурної діви, вона всього в житті досягла самостійно і ніколи ні від кого не залежала. Телеведуча зізналася, що лише одного разу дозволила чоловікові утримувати її і дарувати дорогі подарунки, про що згодом гірко пошкодувала.

Лера Кудрявцева втекла від нареченого-маніяка

"Ніколи жоден чоловік мене не містив. Тільки один, який мені подарував урок на все життя. Після чого я вирішила, що нікому не дозволю мною маніпулювати. Це був чоловік старший за мене. Він залицявся до мене, дарував мені все: машини, кільця -браслети, піджаки-жакети ... Він мене любив шалено, але якоюсь шизофренічною, ненормальною любов'ю. Просив жити разом. Я подумала: може, стерпиться-злюбиться? Я просто здалася - подумала, раптом закохаюся. Коли ми стали жити разом , почалося пекло. Людина опинилася маніяком, він просив звільнити мене з каналу ТВ-6. У підсумку я початку сидіти вдома, ми жили з Жаном (син телеведучої від першого чоловіка, музиканта групи "Ласкавий май" Сергія Ленюк. - Прим. ред. ) втрьох. Ми тікали, охоронці витягали мене з машини, мене закривали під ключ, видирали з розетки телефони. Це було пекло і жах ... В один прекрасний момент я просто зібрала речі і вночі втекла ", - розповіла Кудрявцева в ток-шоу "Наодинці з усіма".
Після цих непростих відносин Лера Кудрявцева почала зустрічатися зі співаком Сергієм Лазарєвим. Вони не жили разом, і телеведучу це повністю влаштовувало: "Цей страшний чоловік настільки підірвав мою психіку, я його досі не можу пробачити. Відносини з Сергієм були приємні. Прекрасні були відносини. Було комфортно і йому, і мені. Легка дистанція, у кожного був свій будинок ".
У 2013 році Лера Кудрявцева вийшла заміж за хокеїста Ігоря Макарова. За словами ведучої, в майбутнього чоловіка вона закохалася з першого погляду. "Ось просто закохалася, і все. Сиділи в кафе: я зі своєю компанією, він - зі своєю. Ми почали переглядатися. Мені було дуже незручно. Давило, що на мене дивляться, мене впізнають. Ігор підійшов до мене і познайомився. Запросив мене вечеряти, і ми поїхали рівно через три хвилини. і з тих пір більше не розлучалися ".
Деяких здивував союз Кудрявцевої і Макарова, так як хокеїст всього на три роки старший за сина телеведучої і на 16 років молодший за неї саму. Сама Лера вважає, що різниця у віці тільки на благо їх шлюбу. "Думаю, якби я була ровесницею Ігоря, у нас були б скандали, і ми, може бути, розійшлися. Але мені не 20 років, я стала досвідченіше, мудріше. Мені взагалі здається, що це правильно", - зізналася Кудрявцева.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...