Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Співак Діма Білан налякав шанувальників худобою

Співак Діма Білан налякав шанувальників худобою

 18-02-2016, 09:00       Marianna_777       2254     
Знаменитий виконавець, переможець конкурсу "Євробачення" Діма Білан налякав своїх шанувальників фотографією в соціальній мережі. Побачивши знімок, який співак виклав на власній сторінці, фанати подумали, що у нього якісь проблеми зі здоров'ям.

Співак Діма Білан налякав шанувальників худобою

Підписників Білана жахнула його худоба. Багато користувачів Мережі відзначили, що виконавець виглядає ще і втомленим. "На щоці шкарпетки прати можна", "Дімочка, Ви так схудли", "Діма, вилиці такі стали, їж!", "Щось сильно схуд Діма?", "На обличчі залишився один ніс!", "З цим видом щось потрібно робити! Хоча б почати їсти ... А то на Кощія скоро схожий будеш ", - прокоментували фото користувачі соцмережі.

Багато фанатів зірки пішли далі, припустивши, з чим може бути пов'язана така різка втрата ваги. Деякі читачі мікроблога зірки задалися питанням, чи не приховує співак якусь хворобу: "Ви не хворий Діма ???? Схуд дуже" ..

Співак Діма Білан налякав шанувальників худобою

Також можна припустити, що артист, який ніколи не відрізнявся повнотою, схуд через велику кількісті проектів і стресу, який не так давно йому довелося пережити.Нещодавно в житті Діми Білана трапилася неприємність: його будинок пограбували. "Так, мене ця ситуація як би підштовхує до того, щоб відокремитися, закритися. Я як творча людина міркую зараз саме в такому ключі: що зміниться тепер в моєму сприйнятті світу, життя, людських відносин? Гроші в цій ситуації вже зовсім другорядне питання. тому що не хочеться втрачати саме якихось людських цінностей ", - зазначив Білан.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...