Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Харві Вайнштейн у захваті від Рити Ори

Харві Вайнштейн у захваті від Рити Ори

 11-11-2014, 22:30       o_sem       856     
Харві Вайнштейн у захваті від Рити Ори


Відомий продюсер Харві Вайнштейн, у своєму останньому інтерв’ю зізнався, що він просто у захваті від молодої акторки і співачки Рити Ори. Вони працювали разом над новою роботою Вайнштейна «Шульга». Більш за все, Харві вразило, що молода і не досвідчена акторка змогла так правдоподібно і достовірно вжитися у доволі складну роль і, при цьому, не загубилася на фоні більш досвідченого партнера – Джека Гілленхола.

Гламурна і жіночна у житті, Рита змогла зіграти повну свою протилежність настільки правдоподібно, що, навіть, такий досвідчений продюсер як Харві, повірив її грі.

Крім Рити і Джека, у фільмі також задіяні Рейчел МакЕдамс, Форест Уітакер і Наомі Харріс. «Шульга» - це історія складного життя колишнього боксера. Він вже втратив майже все, але вирішив повернутися на п’єдестал, і все це тільки заради своєї маленької донечки. Що в нього вийшло, ви дізнаєтеся вже у кінотеатрі.

А ми з вами зможемо оцінити талант Рити вже у найближчому майбутньому.

Вона також знімалася у скандальному фільмі «П’ятдесят відтінків сірого», разом з Джеймі Дорнаном і Дакотою Джонсон, який вийде у прокат вже у лютому наступного року. Тож, будемо з нетерпінням чекати на появу в кадрі «нової зірки кінематографу» - на думку Харві Вайнштейна.

Харві Вайнштейн у захваті від Рити Ори

Харві Вайнштейн у захваті від Рити Ори
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...