Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Каньє Уест йде з музики

 30-11-2014, 15:00       o_sem       1347     
Каньє Уест йде з музики


Нещодавно, відомий репер заявив, що збирається полишити сцену. Ця новина не на жарт здивувала все суспільство, адже, здавалося, що Канье не уявляє свого життя без музики і репу.

Проте, виявляється, що артист має зовсім інші наміри у майбутньому. Його вибір пав, як це не дивно, на роботу дизайнера. Уест вирішив серйозно зайнятися створенням одягу, взуття і аксесуарів. Не важко спрогнозувати, що основним мотивом його колекцій стане хіп-хоп культура. Також, за його словами, він не проти експериментувати і оновлювати вже давно знайомі та трохи набридлі силуети. Він планує поєднувати спортивний стиль і класичні костюми, яскраві кольори і строгий крій, тобто все, що зазвичай намагаються не поєднувати у рамках одного комплекту.

Нагадаємо, що Каньє вже має деякий досвід у цій індустрії. Минулої зими відомий бренд Nike випустив кросівки, дизайн яких розробив Уест. Та колекція стала хітом продажу, не тільки через відоме ім’я артиста, а і через високу якість і дійсно оригінальний дизайн.

Принаймні, таку думку висловила абсолютна більшість покупців на E-Bay.
Але кошти, отримані від цього проекту виявилися не достатніми для репера. Тому він підписав більш вигідний контракт з не менш відомим брендом Adidas. Проте, постійні концертні виступи не давали йому змогу зайнятись новою повноцінною колекцією для бренду. Тепер же, часу йому має вистачити. Тож, чекаємо від нього нових творінь.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...