Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Санта Дімопулос набрала вагу

Санта Дімопулос набрала вагу

 8-12-2014, 17:00       o_sem       2949     
Санта Дімопулос набрала вагу


Те, що для деяких зірок звучить як вирок, для декотрих майже не має значення. Українська співачка Санта Дімопулос зізналася, що заради одного із своїх проектів їй довелось погладшати аж на десять кілограмів. Тепер зірка важить шістдесят два кілограми. Проте, вона не особливо переймається цією проблемою.

Навпаки, схоже, що самій Санті подобається свій новий зовнішній вигляд. Вона зовсім не соромиться і, навіть, викладає доволі відверті фото у соціальну мережу. Так, нещодавно, на її сторінці у Instagram з’явилося фото у чорно-білому купальнику, на якій достатньо добре видні набрані нею кілограми. Варто зазначити, що зайві десять кіло роблять її надзвичайно жіночною, привабливою та сексуальною.

І, навіть, прихильники Санти відзначили це. У коментарях під фотографією вони всіляко підтримували свою улюбленицю. Зокрема, всі зазначили, що з «зайвими кіло» вона стала виглядати краще. Одразу ж почали з’являтися порівняння Дімопулос з Монікою Белуччі.

Деякі прихильники намагалися умовити свою улюбленицю не худнути, а деякі пропонують їй набрати ще трохи ваги. Цікаво, чи прислухається артистка до цих порад, чи знову повернеться у свою стандартну вагу – п’ятдесят два кілограми?

Санта Дімопулос набрала вагу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...