Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ембер Хард перевіряє друзів на "вшивість"

Ембер Хард перевіряє друзів на "вшивість"

 16-01-2016, 17:00       Marianna_777       1183     
Майже рік пройшов з дня таємного весілля Джонні Деппа і Ембер Херд. За цей час нікуди не зникла підвищена увага преси до пари. Ембер, ім'я якої було невідомо широкій публіці до зустрічі з голлівудською зіркою, відчула всі «принади» слави на собі.

Ембер Хард перевіряє друзів на "вшивість"

Тепер красуні доводиться вдаватися до різних хитрощів, щоб ускладнити життя пролазливим папараці, що переслідують її на кожному кроці.

Ембер Хард перевіряє друзів на "вшивість"

Щоб залишатися якомога більш непомітною, Херд відмовилася від поїздок на улюбленому червоному «Мустангу" 1968 року випуску, який вона власноруч зібрала з автомотлоху, пересівши в більш скромні авто.

Ембер зізнається, що важко переживає через численні небилиць, які пишуть про неї і її чоловіка в ЗМІ, хоча і намагається не звертати уваги на плітки.

Ембер Хард перевіряє друзів на "вшивість"

Найнеприємніше, що іноді ноги у пліток ростуть з близького оточення пари. Ембер придумала спосіб перевірки друзів «на вшивість». Вона придумує якусь історію, і розповідає певній людині:

"... Час від часу я повідомляю людям з близького кола вигадану історію нібито з життя, і як тільки «новина» виявляється в таблоїдах, знаю, від кого з друзів варто позбутись"
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...