Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леонардо Ді Капріо застукали за поцілунками з Ріанною

Леонардо Ді Капріо застукали за поцілунками з Ріанною

 19-01-2016, 12:00       Marianna_777       1475     
Ні для кого не секрет, що головним селебріті-ньюсмейкером цього часу вважається Леонардо Ді Капріо, і справа не тільки в його номінації на "Оскар" за роль у фільмі "Виживший". Нещодавно, наприклад, актор підлив масла у вогонь, побувавши в одному французькому клубі разом з Ріанною, де зірки не тільки мило розмовляли, а й цілувалися.

Леонардо Ді Капріо застукали за поцілунками з Ріанною

Як повідомляє ресурс TMZ з посиланням на перевірені джерела, в неділю вночі Лео і Ріанна зустрілися у відомому паризькому закладі L'Arc. Там вони поводилися зовсім не по-дружньому, цілуючи один одного в губи. Правда, з клубу Ріанна, разом з якою була Кара Делевінь, і Ді Капріо поїхали в різний час і на своїх автомобілях, тому говорити про роман співачки і актора необачно.
Нагадаємо, що чутки про те, що між Ріанною і Лео є щось більше, ніж дружба, з'явилися ще на початку 2015 року. Тоді інсайдери стверджували, що обидві зірки поводилися занадто романтично на званій вечері, влаштованій журналом Playboy, - нібито вони пристрасно цілувалися і не відходили одне від одного. Крім того, Ріанна, і Леонардо відпочивали разом на Сент-Барті, а 14 лютого були помічені спочатку на виході з будинку Лео, а потім - з одного і того ж нічного клубу.

Леонардо Ді Капріо застукали за поцілунками з Ріанною
Леонардо Ді Капріо застукали за поцілунками з Ріанною

"Поки що у мене немає такої кількості вільного часу, який можна було б запропонувати чоловікові. Я не хочу втягувати когось у подібні відносини, це нечесно з мого боку. Якщо ж це станеться, я виберу чоловіка, який буде готовий до мого божевільному графіку",- розповідала тоді Ріанна. Втім, зараз і вона, і Ді Капріо, расставшийся з Келлі Рорбах, самотні. Може, їх зустріч у клубі L'Arc стане початком чогось більшого.

Леонардо Ді Капріо застукали за поцілунками з Ріанною
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...