Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леонардо Ді Капріо заборонив публікувати знімки поцілунків з Ріанною

Леонардо Ді Капріо заборонив публікувати знімки поцілунків з Ріанною

 20-01-2016, 12:00       Marianna_777       1156     
З метою запобігання поширенню в мережі знімків з жаркими поцілунками Леонардо ДіКапріо і Ріанни, зроблених в минулий уїкенд в паризькому нічному клубі L'Arc, адвокати голлівудського актора пригрозили авторам фото французьким законом про конфіденційність. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Леонардо Ді Капріо заборонив публікувати знімки поцілунків з Ріанною

Вони розіслали попередження авторам опублікованих кадрів, нагадавши, що, згідно французької Конституції, кожен має право на недоторканність приватного життя.

Вихід з делікатній ситуації для актора, який не бажає, щоб по інтернету гуляли знімки його нічних пригод, знайшовся сам собою: Франція має один з найсуворіших законів про конфіденційність у світі.

Леонардо Ді Капріо заборонив публікувати знімки поцілунків з Ріанною

Інцидент, тим часом, став новим підтвердження циркулюючих в пресі з минулого року чуток про роман співачки з голлівудським актором. Поцілунки на званій вечері, ініційованій журналом Playboy, спільний відпочинок на Сент-Барті, День всіх закоханих в гостях у ДіКапріо і знову поцілунки в паризькому нічному клубі - чи не занадто для дружнього спілкування?

Леонардо Ді Капріо заборонив публікувати знімки поцілунків з Ріанною

Тим не менш, є дані, що спілкування між знаменитостями, у всякому разі, в даний час, дійсно лише дружнє. Повідомляється, що в нічному клубі співачка відпочивала разом з подругою Карою Делевінь, так що поцілунки з Леонардо ДіКапріо були всього лише привітанням. Видання TMZ, посилаючись на інсайдерів, однак, заявляє, що поведінка знаменитостей мало нагадувала дружню, якщо тільки у друзів не прийнято пристрасно цілувати один одного в губи.

Так що це - новий виток зоряного роману чи чергова порція масла у вогонь, палаючого навколо головного героя таблоїдів сезону - номінанта на "Оскар", який Лео нарешті отримає?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...