Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дочка Абрамовича приголомшила своєю фігурою

Дочка Абрамовича приголомшила своєю фігурою

 26-01-2016, 15:30       Marianna_777       2165     
На офіційній сторінці Софії Абрамович в соціальній мережі Facebook з'явилося свіже фото. На знімку дочка Романа Абрамовича позує в чорному купальнику з провокаційними розрізами, демонструючи струнку підтягнуту фігуру. Варто відзначити, що нова фотографія викликала бурю захоплення у підписників дівчини.

Дочка Абрамовича приголомшила своєю фігурою

До настільки позитивним змінам Софія прийшла завдяки спорту. У 2015 році на своїй сторінці в Facebook Абрамович написала з приводу критики на свою адресу: "Деякі люди писали мені жахливі речі, так що я була змушена заблокувати їх і видалити коментарі. Це змусило мене стати ще більш сором'язливою і придбати нові комплекси з приводу своєї фігури і зовнішності. Я прекрасно знаю, що ніколи не була худою дівчиною з модельними параметрами, і я це давно прийняла. Однак я також знаю, що моє тіло не таке здорове, яким могло б бути, тому я збираюся це змінити ".

Дочка Абрамовича приголомшила своєю фігурою

Софія зазначила, що збирається насолоджуватися життям, незважаючи ні на що. "Тільки недавно я зрозуміла, що у кожного з нас різні уявлення про досконалість. Я можу ніколи не стати для когось або для себе досконалою, але для мене важливо інше - бути щасливою і позитивною. Друзі сказали мені днями, що здоровий спосіб життя дозволяє не тільки втратити вагу, жити довго і виглядати краще ... Він дозволяє дати своєму тілу і голові можливість відчути себе щасливими прямо зараз і подарувати йому шанс підказати тобі, що їм дійсно потрібно. Починаючи з сьогоднішнього дня, я збираюся бути настільки позитивною , наскільки зможу. У мене є дуже багато чого, за що мені потрібно бути вдячною, і мені страшно, що я дозволяю собі бути депресивною через подібні коментарі, будучи оточеною такими приголомшливими людьми. Я буду всіх блокувати, не хочу, щоб ваші зауваження хоч якось відбивалися на моєму житті і настрої ", - написала дочка Абрамовича.

На закінчення Софія написала: "Я збираюся почати правильно харчуватися. Ні, я не буду ставати вегетаріанкою, виключати глютен, цукор або вуглеводи. Все, що моє тіло захоче отримувати, воно отримає. Також я почну регулярно відвідувати спортзал. Біг і прогулянка з собакою займатимуть значну частину мого дня ". Що ж, Софія стримала своє слово.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!



Загрузка...