Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Марія Кожевнікова опубліковала "товсті" фото зроблені під час вагітності

Марія Кожевнікова опубліковала "товсті" фото зроблені під час вагітності

 1-02-2016, 16:00       Marianna_777       1823     
Марія Кожевнікова знаходиться в прекрасній формі і з задоволення демонструє фігуру на світських заходах і в шоу "Без страховки". Однак під час другої вагітності актриса виглядала зовсім не такою стрункою. Вона набрала 40 кілограмів, які потім їй вдалося скинути. Марія заявила, що зайва вага її абсолютно не засмучувала, і показала, як вона виглядала, коли чекала другого сина. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Марія Кожевнікова опубліковала "товсті" фото зроблені під час вагітності

"А це для всіх, хто не вірив, що я набрала майже 40 кілограмів. Фотографія вам - для мотивації, хоча тут було + 35 і залишалося ще трохи менше чотирьох тижнів до появи на світ Максимки. Але, незважаючи на вагу, мені було так спокійно і милостиво. # самоелучшеевремя # беременностьпрекрасна #besttime #happiness # счастьемое ", - зазначила Кожевникова.

Марія Кожевнікова опубліковала "товсті" фото зроблені під час вагітності

Підписники Марії були сильно здивовані тим, як вона, виявляється, поправилась. "Абалдееть! Як ти скинула все це? Я не худенька, 25 з першою вагітністю набрала, і не змогла все скинути, зараз друга вагітність, і оч боюся, що не схудну", "Ого Маша, ВИ ГЕРОЙ", "Так багато скинули ! Ви виглядаєте просто шикарно! "," Марія я захоплююся вами! Як вдалося повернутися в форму "," Ууух .. .. !! Даж не віриться "," А я не можу на 20 схуднути, Марія ви герой, беруся за себе з новою силою!) "," І я не вірила !!! Про 40 кг !!! Ви шикарні !!! Ви умнічка !!! "," Маша, навіть не віриться що це Ви "," Ви просто ... У мене слів немає, МОЛОДЕЦЬ !!!! Так вчасно для мене це фото - а то я худнути зібралася на 5 місяці, тепер точно не буду "," Ви неймовірна! Розумна, мудра, сильна, красива! Приклад! "," Ого . Навіть не впізнати ", Сила волі (орфографія і пунктуація авторів збережені. - прим. ред.)", - прокоментували знімок шанувальники.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!



Загрузка...