Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Колін Фаррелл перестав приховувати свою кохану

Колін Фаррелл перестав приховувати свою кохану

 16-02-2016, 17:30       Marianna_777       1601     
У квітні минулого року світові видання облетіла шокуюча багатьох новина - один з найкрасивіших і найсексуальніших акторів сучасності, обличчя Dolce & Gabbana Колін Фаррелл самотній, причому протягом чотирьох років. Колін сам зізнався, що давно не був у серйозних стосунках, а всьому виною - робота і улюблені діти. У цьому році ситуація змінилася - папараці вдалося сфотографувати актора з новою коханою. Передає glamurchik.org з посиланням на ru.hellomagazine.com

Колін Фаррелл перестав приховувати свою кохану

Шанувальники Коліна можуть оцінити лише зовнішність дівчини, бо подробиці її біографії і навіть ім'я з прізвищем пресі поки невідомі. Пара була помічена разом на вулицях Лос-Анджелеса вже кілька разів, тримаються за руки.

Колін Фаррелл перестав приховувати свою кохану

В інтерв'ю на шоу Елен Дедженерес Колін раніше розповідав, що не шукає "якийсь певний жіночий типаж", йому хочеться лише знайти свою людину ", добру, сексуальну і розуміючу". Мабуть, в новій подрузі Фаррелла скомпонувались саме ці якості.

Колін Фаррелл перестав приховувати свою кохану

Відзначимо, що Колін Фаррелл був одружений один раз: його обраницею стала актриса Амелія Уорнер, шлюб з якою тривав чотири місяці. Через два роки після розлучення актор вперше став батьком - канадська модель Кім Борденейв народила йому сина Джеймса. Пара розлучилася, але Колін взяв на себе зобов'язання довічно утримувати сина. Пізніше Фаррелл зізнався, що хлопчик страждає синдромом Ангельмана. У 2009 році у актора народився другий син - Генрі - від співачки Аліції Бахледа-Цуруш. Через рік Аліція і Колін розлучилися.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...