Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дочка Віри Брежнєвої стала обличчям модного бренду

Дочка Віри Брежнєвої стала обличчям модного бренду

 27-12-2015, 15:00       Marianna_777       1549     
Старша дочка Віри Брежнєвої Соня Кіперман, схоже, збирається стати не менш відомою, ніж мама. 14-річна дівчина досягла чималих успіхів в модельному бізнесі. Днями Соня знялася в рекламній кампанії модного бренду - виробника оригінальних капелюхів. Творці марки вибрали доньку Брежнєвої для фотосесії, тому що, на їхню думку, вона «уособлення краси в її первозданному вигляді, символ природи і ніжності». Передає glamurchik.org з посиланням на 7days. ru

Дочка Віри Брежнєвої стала обличчям модного бренду

Сама Соня залишилася в захопленні від роботи. Зйомки для лукбука проходили в гончарній майстерні в Києві. «Для мене це був незабутній досвід, - говорить Соня. - Я опинилася на майданчику в колі справжніх професіоналів. А капелюхи такі красиві, що я хочу їх собі всі! »

На перших фотографіях, які потрапили в мережу, навряд чи можна припустити, що моделі всього 14. Дуже яскравий макіяж з акцентом на очі зробив дівчину старше мінімум років на п'ять.

Дочка Віри Брежнєвої стала обличчям модного бренду

До речі, піти по маминих стопах Софія вирішила давно. Вона хоче і співати, і грати в кіно. Щоб отримати навички в акторській професії, вона навіть літала в Лос-Анджелес і закінчила спеціальні курси. Заняття проходили виключно англійською мовою, під час уроків діти з різних куточків світу, серед яких була і Соня, розігрували різні сценки, працювали над технікою мови і записували короткометражні фільми. Проблема мовного бар'єру дочки Віри невідома. «З англійською мовою у донечки немає проблем - Соня продовжує його удосконалювати, вона вже не вперше, влітку їздить до табору в Америку, тому по-англійськи говорить в кілька разів краще, ніж я», - розповіла Брежнєва 7days.ru.

Дочка Віри Брежнєвої стала обличчям модного бренду

Крім англійської мови, Соня займається кінним спортом і грою на фортепіано, а також бере додаткові уроки з математики.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...