Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss
• Про сайт •
Модний журнал Glamurchik надає своїм читачам можливість бути у курсі найсвіжіших новин. Він безперервно висвітлює найновіші віяння та тенденції мінливого світу моди і стилю. Головну задачу, яка стоїть перед нашими численними авторами, становить оптимальне поєднання легкого гламуру та досить серйозного і вдумливого контенту в статтях.

Різноманітні новини публікуються нашими авторами щодня. Кожна з новин є персональною точкою зору автора, і в окремих випадках, навіть може розходитися з точкою зору тих людей, з якими автор знайомить нас у своїй новині, або і самих читачів.

Всі новини сайту Glamurchik можна переглядати без реєстрації, проте, ми настійно рекомендуємо пройти реєстрацію і стати повноправним користувачем сайту. Оскільки зареєструвавшись, Ви отримаєте можливість висловлювати власну думку і ставлення до будь-якої з новин, залишати свої коментарі, зможете додавати вподобані новини у закладки на сайті і ще багато іншого.

Запрошуємо на Glamurchik - тут Ви знайдете багато цікавої інформації про події, які відбуваються у житті відомих людей. Вся інформація сайту збирається його редакторами тільки з надійних і перевірених джерел або з перших вуст. Кожну новину ми намагаємося зробити якомога докладнішою, а, головне, цікавою для Вас, читачів. Для цього наші редактори додають у кожну новину якомога більше фотографій, відеороликів для того, щоб Ви могли насолоджуватися їх переглядом.