Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Справжня причина розпаду шлюбу Гвен Стефані - няня

Справжня причина розпаду шлюбу Гвен Стефані - няня

 14-11-2015, 11:00       Marianna_777       1174     
Історія розладу в сімействі Гвен Стефані і Гевіна Россдейла обростає все новими подробицями. Днями західні ЗМІ повідомили про те, що причиною розставання подружжя стала зрада фронтмена рок-групи Bush з однією з нянь. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Справжня причина розпаду шлюбу Гвен Стефані - няня

Зараз же стало відомо про те, що роман, який зруйнував сімейне щастя, музикант крутив за спиною красуні-дружини близько трьох років. Більше того, невірний чоловік примудрявся зустрічатися з нянею навіть у лютому 2014 року, коли його законна дружина народжувала в лікарні їх молодшого сина Аполло. Тоді голлівудські пліткарі подейкували про те, що в сім'ї музикантів є проблеми, і подружжя прийняло рішення завести ще одну дитину в надії врятувати шлюб. Але, по всій видимості, було вже надто пізно.

Справжня причина розпаду шлюбу Гвен Стефані - няня

Журналістам також вдалося з'ясувати ім'я розлучниці - Мінді Манн, вона працювала у Гвен впродовж декількох років. Багато відзначали, наскільки схожі між собою Гвен і Мінді - няня досить безсоромно копіювала стиль своєї роботодавиці. Коштувало співачці з'явитися десь у новому вбранні, через короткий час схожий з'являвся і в гардеробі няні.
Зраду допомогла виявити друга нянька, що працювала в сім'ї: їй попався на очі планшет одного з дітей, синхронізований зі смартфоном Россдейла. Там виявилося безліч відвертих знімків і інтимне переписування Мінді і Гевіна.

«Гвен не хотіла, щоб ця історія набула розголосу - вона дуже турбується за своїх дітей. Вона не хоче, щоб ця ситуація якось вплинула на їхнє ставлення до батька і намагається вберегти їх від зайвих подробиць », - поділився з журналістами друг Стефані.

Справжня причина розпаду шлюбу Гвен Стефані - няня

Незважаючи на те, що няня, зрозуміло, більше не працює з дітьми, Гевін продовжує спілкування з Манн - за словами друзів сім'ї, він розуміє, що в сформованій ситуації повинен зробити все, щоб захистити Мінді від загальної уваги.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...