Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Батьки Фріске і Шепелєв поділили опіку над Платоном

Батьки Фріске і Шепелєв поділили опіку над Платоном

 27-11-2015, 10:30       Marianna_777       852     
Батькам Жанни Фріске дозволили спілкуватися з онуком кілька разів на місяць. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Батьки Фріске і Шепелєв поділили опіку над Платоном

В управі Пресненського району Москви спеціальна комісія, куди увійшов також і дитячий психолог, дала свої рекомендації і визначила порядок спілкування Платона Шепелєва з бабусею і дідусем. Володимир Борисович, Ольга Володимирівна, а також сестра Жанни Фріске Наташа не бачили хлопчика з початку літа.

Дмитро Шепелєв приїхав в управу в супроводі трьох охоронців з електрошокерами і металошукачами.

«Повірте, людина просто так охорону не наймає, - сказав один з представників телеведучого. - Якби Володимир Фріске був менш емоційним, може, такі заходи б і не прийняли ».

Батьки Фріске і Шепелєв поділили опіку над Платоном

Перш ніж потрапити в зал, кожного члена комісії перевіряють на наявність ножів та інших колючо-ріжучих предметів. З двома жінками виникли проблеми. Вони трохи запізнилися, і охорона Дмитра відмовлялася їх впускати. Довелося навіть керівника управи викликати.
Володимир Борисович приїхав один. За словами батька Жанни Фріске, спочатку Шепелєв наполягав максимально скоротити кількість зустрічей дворічного Платона з родичами - до одного разу на півроку. Крім того, зустрічатися запропонував на його території та в супроводі охорони. Дмитро підкреслив, що дитина вкрай зайнята, практично кожен день у нього розписаний на розвиваючі заняття.
«Я хочу просто бачитися з дитиною, як раніше, щотижня, - поділився Володимир Фріске. - Платона два роки виховувала моя дружина Ольга. Вона теж дуже сумує за хлопчиком. Ми боїмося, що онук нас забуде. Шепелєв заявив, що ми алкаші. Але це не правда".
Володимир Борисович недавно виписався з лікарні. Виглядає недуже, схуд. Нагадаємо, місяць тому у чоловіка на грунті переживань стався серцевий напад.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...